5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Altavatavad aknad

Altavatav aken töötab ühe käepidemega, lükates aknaraami alt väljapoole. See konstruktsioon kaitseb ilmastiku eest ja on valmistatud vajalike mõõtude järgi. Kõik aknad on saadaval aeglaselt kasvatatud männipuidust ja valikulise alumiiniumkattega, tagades kauakestva toote. Kohaletoimetamine otse Klari tehasest.

✓ Väljapoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

Otsid elegantseid, mitmekülgseid ja kasutajasõbralikke aknaid oma koju? Siis soovitame alt avatavaid aknaid! Tänu oma lihtsale disainile on need aknad moodsat ja minimalistlikku sisekujundust eelistavate koduomanike jaoks parim valik. Tänu kasutajasõbralikule lihtsusele on loomulik valgus ja värske õhk käeulatuse kaugusel. Täiuslik kombinatsioon mugavusest ja stiilist.

Alt avatavat akent saab kasutada ühe käepidemega. Mõlemal küljel on liugkinnitused, mille abil libiseb akna ülemine osa allapoole, samas kui alumine osa avaneb väljapoole. Tulemuseks on erakordselt hea ventilatsioon, sest värske õhk pääseb tuppa nii ülevalt kui ka alt.

Meie altavatavate akende valik

Meie altavatavate akende valik pakub sulle lõputuid võimalusi oma unistuste kodu loomiseks. Kui sinu magamistuba on väike ja kompaktne, siis on altavaneva aknaraami ja ilma petteliistudeta aken ehk parim lahendus. Tegelikult sobib see ideaalselt igas suuruses ruumidesse. Petteliistude puudumine pakub sulle piiramatuid vaateid õue ning sissetulev loomulik valgus suurendab ruumi. 

Kui sul on avar kaasaegne kodu ja soovid selle avatuse tunnet maksimeerida, võiksid kaaluda kahe või kolme alt avaneva aknaraamiga versioone. Kolme suure üksteise kõrval oleva klaaspaneeliga, annavad need aknad sinu silmadele piiramatu juurdepääsu õuealale. Samuti lasevad need rohkelt päikesevalgust tuppa, suurendades veelgi avaruse tunnet. Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks punktiks, ulatuslikud avad ventileerivad suurepäraselt - ideaalne nendel ilusatel suvepäevadel, kui soovid, et su tuba täidaks imeline värske tuul.

Otsid midagi, mis omaks klassikalist visuaali aga samas oleks kaasaegne? Meie altavatavate, ristuvate dekoratiivliistudega aknad on mõeldud neile, kes armastavad traditsioonilist arhitektuuri. Kuigi nende lihtne toimimismehhanism pakub kaasaegse kodu mugavust, annavad üle klaasplaadi kulgevad petteliistud sinu kodule traditsioonilise hõngu. Kui soovid moodsat vintage-sisekujundust, siis on meie eri arvu petteliistudega alt avanevad aknad just need, mida vajad, et ühendada traditsioonilise arhitektuuri ilu kaasaegse funktsionaalsusega.

Altavatavad aknad, mis on valmistatud hoole ja armastusega

Meie kvaliteetsed Skandinaavia stiilis alt avatavad aknad on väga hästi kohandatavad, mis tähendab, et iga aken on ainulaadne ja hoolikalt valmistatud. Klari aknad valmistatakse meie enda tehases Tartus. Kuna meil ei ole vahendajaid, on meil täielik kontroll kvaliteedi üle. Kasutame oma alt avanevate akende valmistamiseks ainult parimaid materjale. Aknaraamid on valmistatud FSC-sertifikaadiga aeglaselt kasvavast männipuidust, selle kõrge lülipuidu osakaal tähendab suurepärast vastupidavust. FSC-sertifikaat tagab, et me hangime toormaterjali ainult hästi hoolitsetut metsadest. Seega saame toota aknaid, mis on tõeliselt kauakestvad.

Kui sul on suurem eelarve ja soovid, et su alt avanevad aknad oleksid veelgi vastupidavamad, siis miks mitte valida alumiiniumiga kaetud aknaraamid? Alumiiniumi ja männipuu suurepärane kombinatsioon - need aknaraamid on mõeldud neile, kes soovivad hooldusvaba lahendust. Alumiinium katte välispind annab tugeva kaitsekihi puidust sisemusele, muutes sinu aknaraamid uskumatult vastupidavaks igapäevasele kulumisele. Sinu alt avanevad aknad kestavad sõna otseses mõttes terve elu ja sa ei pea neid isegi värvima!

Klaasid on tõenäoliselt sinu alt avanevate akende kõige olulisemad komponendid peale aknaraamide, seetõttu hoolitseme alati selle eest, et leiaksid kõige sobivamat tüüpi variandi. Näiteks kui soovid suvel oma tuba mõnusalt jahedana hoida, siis meie päikesekaitseklaasid täidavad kindlasti selle eesmärgi. Need klaasid hoiavad tõhusalt temperatuuri ühtlasena, säilitades sinu kodu ka kõige kuumematel kuudel jahedana. Kas elad tiheda liiklusega tänaval ja oled tüdinenud mürast? Seljuhul võib meie akustiline klaas olla abiks. Blokeerides suurema osa tänavamürast, võib meie akustiline klaas hoida sinu kodu vaiksena ja rahulikuna isegi siis, kui elad keset linna. Neile, kes soovivad hoida oma tuba võimalikult privaatsena, on meie ornamendiklaas just sinu jaoks loodud. Selle töötlemata ja krobeline pind suurendab akende esteetilisust ja takistab uudishimulikul naabril sisse piiluda.

Me hoolime mugavusest ja funktsionaalsusest ning seetõttu on meie alt avanevad aknad saadaval kahe- või kolmekordse klaaspaketiga. Meie kahekordseklaasiga aknad, toimivad barjäärina karmide ilmastikutingimuste ja sinu kodu vahel, garanteerides sooja ja hubast olemist kogu talveks. Täiendava energiatõhususe saavutamiseks vali meie Premium Energi+ kolmekordse klaaspaketiga aknad. Lisades veel ühe kihi klaasi, muudad oma kodu veelgi soojapidavamaks. See tähendab, et võid potentsiaalselt vähendada oma energiaarveid ja säästa talvel palju raha!

Alt avanevate akende tellimine on lihtne - seda saab teha paari lihtsa sammuga, kasutades meie kohandatud veebipõhist tellimissüsteemi. Mida sa veel ootad? Uuenda oma kodu Klari skandinaavia stiilis alt avanevate akendega juba täna!