5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Avaneva impostiga aknad

Kaks raami avanevad erilisel viisil: keskmine impost on paigaldatud ühele aknaraamile, nii et akent saab kasutada avariiväljapääsuna. Seega, kui mõlemad aknaluugid avatakse üksteise järel, ei jää ükski sarikas ette. Seega saab seda akent kasutada hädaväljapääsuna. Märkus: Me ei soovita kombineerida sisse- ja väljapoole avanevaid aknaid.

✓ Sissepoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

Parim asi avatava impostiga akende puhul

Need aknad pakuvad lahti tehes võimalikult suurt ava. See annab sulle hädaolukordade, näiteks tulekahju korral täiendava evakuatsioonitee. Kas su kodul on väike sissepääs või kitsas trepp? Kas soovid koju tuua suurt diivanit, klaverit, spordivahendeid vms?

Meie pöörd-kaldavatavad aknad koos liigutatava impostiga võimaldavad seda. Kui sul on mõnusalt lai aknasuurus, saad nautida kõige eredamat ja parimat vaadet. Lisaks sellele saad kergelt oma kodu tuulutada nende akendega. Vali suurepärane stiil ja ning taga turvalisus avariiväljapääsuga.

Need toimivad avariiväljapääsuna

Evakuatsioonitee ehitamine koos uksega on paljudes ruumides võimatu või üpris kallis. Siiski on võimalik paigaldada avaneva impostiga aknad ja seega luua sellisteks olukordadeks evakuatsioonitee.

Võrdle meie erinevaid mudeleid ja kujunda aknad, mis sobivad täpselt sinu vajadustele.

Kuidas avaneva impostiga aknad töötavad?

Keskmine sarikas ei ole püsivalt paigaldatud raami külge, vaid ühele aknaraamile. Seejärel kinnitame keskmisele saranale hinge, st funktsiooni, mis kinnitab või vabastab keskmise sarika (ja seega ka vastavat aknaraami). Ainult akna ühte külge saab avada käepidemega, teist külge saab avada sarika abil.

Kolme ja nelja ruuduga pöörd-kaldavatavate akende, dekoratiivliistudega akende või postijaotusega akende puhul: palun arvesta, et paigaldame avariiväljapääsu akna vasakule küljele, kui seda vaadata seestpoolt.