Garantii

Klari tooted on kvaliteetsed ja tänu sellele saad Klarist tellitud aknaid ja uksi kasutada aastaid.

Paljudele meist on akende ja uste vahetamine suur ja oluline protsess. Enamike jaoks on see midagi, mis juhtub vaid korra elus - ja meie Klaris tahame, et oleksid oma ostuga rahul. See kajastub ka meie garantiitingimustes.

Võid kindel olla, et juhul kui meie poolt tarnitud kaup on defektne, või kui viga ilmneb hiljem, anname endast parima, et see kiiresti ja professionaalselt lahendada. Sul tuleb ainult nautida ilusat vaadet ja kanda hoolt oma uste ja akende eest.

Meie paigaldus- ja hooldusjuhendi leiad siit

Klari garantiitingimustest saad lugeda lähemalt allpool:

Klar annab 12-aastase garantii alumiiniumkattega toodetele ja 7-aastase garantii puidust toodetele, tingimusel, et elemendid on paigaldatud vastavalt meie juhistele ning lengi ja seina vaheline isolatsioonmaterjal on paigaldatud korrektselt.

Tootegarantii

Tootegarantii kehtib ainult tehases värvitud elementidele ja eeldab korrapärast hooldust värvitud pindadele. Tootegarantii alla kuulub kas parandamine või hüvitamine. Mahakantud tooted asendatakse sarnaste toodetega. Kaudsed kahjustused, paigaldus ja sellega seotud kulud ei kuulu garantii alla.

Klaasid ja paneelid

Garantii klaasidele ja paneelidele: 12-aastane garantii alumiiniumkattega toodetele ja 7-aastane garantii puidust toodetele.

Termiline purunemine

Termiline purunemine on mõra klaasis, mis tekib klaasi servast. See võib juhtuda siis, kui klaasil on erinevad temperatuurid näiteks poolvarju, mööbli, tekstiili või klaaspinnale liiga lähedal asuvate soojusallikate tõttu. Meie garantii ei kata mis tahes tüüpi termilist purunemist. 

Õhurõhust tingitud muutused

Klaaspakett sisaldab teatud koguses õhku ja gaasi, mis võib varieeruda sõltuvalt õhurõhust. Meie standardgarantii hõlmab klaaspindu 650 meetri kõrgusel merepinnast. Kui soovite paigaldada tooteid sellest kõrgusest kõrgemale, võtke enne tellimist ühendust meie klienditeenindusega.

Käepidemed, silindrid ja muu

12-aastane garantii alumiiniumkattega toodetele ja 7-aastane garantii puidust toodetele.

Kaudsed kahjustused

Klari garantii ei hõlma kaudseid kahjustusi, mis on põhjustatud valesti paigaldamisest, vähesest õlitamisest või puudulikust hooldusest. Garantii ei hõlma müügijärgseid teenuseid, nagu: hingede ja raamide reguleerimine, järeltöötlus, väikeste pragude parandamine, oksakohtade, vaigu ja värvimullide eemaldamine.

Garantii ei kata elemente, mis on paigaldatud eriti avatud piirkondadesse, kus on keerulised ilmastikuolud ja oluline keskkonnamõju, näiteks rannikualad vms.

Vee kahjustused

Avatud fassaadile paigaldatud 1-punkti lukuga uste või sissepoole avanevate uste puuduliku veekindluse või vee sissetungi korral garantii puudub. Sisseavanevad uksed eeldavad varikatuse kasutamist. 

Lubatud visuaalsed korrapärasused

Visuaalset defekti tuleb hinnata seestpoolt vähemalt 2 meetri kaugusel ja väljast vähemalt 3 meetri kaugusel ning hinnang tuleb anda hajutatud päevavalguses (nt pilves taevas) ilma otsese päikesevalguse või kunstliku valguseta. Ebakorrapärasusi, mis ei ole nähtavad sellistes tingimustes, ei loeta defektiks. Loomulikku puidumustrit ei loeta defektiks. 

Transpordikahjustus

Toodete saabumisel on oluline, et kontrolliksite enne kauba lahtipakkimist kogu aluse üle koos autojuhiga võimalike vigade või defektide avastamiseks. Need kahjustused liigitatakse nähtavateks kahjustusteks. Palun kirjutage transpordikahjustused saatelehele, millele juht palub allkirja anda, ja võtke meiega ühendust 24 tunni jooksul. Nüüd võite oma tooted lahti pakkida ja otsida kohaletoimetamise ajal tekkinud varjatud vead. Need on kahjustused, mida te ei näe enne toodete lahtipakkimist. Varjatud vigadest peate teatama 7 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist ning garantii ei kata visuaalseid defekte, millest on teatatud peale toote paigaldamist. 

Kui sul on küsimusi meie kvaliteedi ja garantii suhtes, siis palun võta julgelt ühendust.


Muuda oma kodu mõnusamaks paigaks

Uuenda oma kodu energiatõhusate uste ja akendega. Neid on võimalik kujundada täpselt oma vajadustele vastavalt.

Aken image
Alates 
118 €
 59 €50%
Leia oma Aken
Uks image
Alates 
910 €
 500 €45%
Leia oma Uks