5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Garantii (old)

Klaris ei ole me uhked mitte ainult toodete osas, vaid ka selle üle, et need on parima võimaliku kvaliteediga. Tänu sellele saad oma Klarist tellitud aknaid ja uksi kasutada aastaid.

Paljudele meist on akente ja uste vahetamine suur ja oluline protsess. Enamike jaoks on see midagi, mis juhtub ehk vaid korra elus - ja meie siin Klaris tahame, et oleksid oma otsusega rahul. See kajastub otseselt meie garantiitingimustes.

Võid kindel olla, et juhul kui meie poolt tarnitud kaup on defektne, või kui viga ilmneb hiljem, anname endast parima, et see kiiresti ja professionaalselt lahendada. Sul tuleb ainult nautida vaateid ja armastusega hoolt kanda oma uste ja akente eest.

Klari garantiitingimustest saad lugeda lähemalt allpool:

Klar annab 12-aastase garantii alumiiniumkattega toodetele ja 7-aastase garantii puidust toodetele, tingimusel, et elemendid on paigaldatud vastavalt meie juhistele ja kaitsvad tihendid on kinnitatud korrektselt.

Tootegarantii

Tootegarantii kehtib ainult tehases värvitud elementidele ja eeldab korrapärast hooldust seoses kahjustuste ja värvi lagunemisega. Tootegarantii hõlmab kas parandamist või hüvitamist. Mahakantud tooted asendatakse sarnaste toodetega. Kaudsed kahjustused, paigaldus ja sellega seotud kulud ei kuulu garantii alla.

Klaasid ja paneelid

Garantii klaasidele ja paneelidele: 12-aastane garantii alumiiniumkattega toodetele ja 7-aastane garantii puidust toodetele.

Käepidemed, silindrid ja muu

12-aastane garantii alumiiniumkattega toodetele ja 7-aastane garantii puidust toodetele.

Kaudsed kahjustused

Klari garantii ei hõlma kaudseid kahjustusi, mis on põhjustatud valesti paigaldamisest, vähesest õlitamisest või puudulikust hooldusest. Garantii ei hõlma müügijärgseid teenuseid, nagu: hingede ja raamide reguleerimist, järeltöötlust, väikeste pragude parandamist, oksakohtade ja värvimullide eemaldamist.

Vee kahjustused

Avatud fassaadile paigaldatud 1-punkti lukuga ukseelementide või sissepoole avanevate uste puuduliku veekindluse või vee sissetungi korral garantii puudub.

Kui sul on küsimusi meie kvaliteedi ja garantii suhtes, siis palun võta julgelt ühendust.

Muuda oma kodu mõnusamaks paigaks

Uuenda oma kodu energiatõhusate uste ja akendega. Neid on võimalik kujundada täpselt oma vajadustele vastavalt.

Aken image
Alates 
118 €
 59 €50%
Leia oma Aken
Uks image
Alates 
910 €
 500 €45%
Leia oma Uks