5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Pöörd-kald kombineeritud aknad

Kujunda ise oma pöörd-kald avatavad kombineeritud aken - vali kas puitraam või alumiiniumkattega kombinatsioon, vali sobiv värv - ja otsusta, kas vajad kahe- või kolmekordset klaasi. Kolme kihiline klaaspakett, tagab veelgi parema soojapidavuse. Kombineeritud aknad on paindlik lahendus.

✓ Sissepoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

Me usume, et aknad peaksid olema mitmekülgsed. Nad peaksid olema väga hästi kohandatavad ja mitmeotstarbelised, et täielikult täita erinevaid vajadusi, ükskõik kui nõudlik sa ka ei oleks! Seetõttu oleme välja töötanud erilise kombineeritavate akende kollektsiooni, kus leiad lõputuid võimalusi kuidas oma aknaid disainida. Lihtne põhjus miks osta oma aknad Klarilt. Meie kombineeritud akende valik on hübriid kinniste-, alt avanevate- ja külgavanevate akende vahel ning on loodud selleks, et saaksid nautida erinevaid lahendusi ühes tootes samaaegselt. Nende paindlikkus tähendab, et sa ei pea oma loovusega tagasi hoidma - kujunda meie veebilehel just sellised aknad mis sulle meeldivad, unistuste aknad on tegelikult ju ainult paari kliki kaugusel. Olenemata, kas soovid tuua oluliselt rohkem valgust tuppa, või tahad kombineerida erinevate tuulutus võimaluste vahel, meie elegantsed kombineeritud aknad rõõmustavad igaüht oma funktsionaalsusega, samal ajal kaunistades ka kodu.

Too oma koju uut hingamist kombineeritud akendega

Kui soovid midagi ainulaadset, mis valgustaks sinu pimedat ja sünget tuba, on meie alt- või küljelt avaneva akna ja kinnise akna kombinatsioon ideaalne valik. Seda sorti aken on mõeldud laskma tohutul hulgal päikesevalgust sisse. Suur klaaspaneel annab silmadele ka piiramatu juurdepääsu ümbritsevale maastikule, luues illusiooni suuremast ruumist. Kombineeritud akna paigaldamine võib seega tuhmile ruumile koheselt elu sisse puhuda. Väike küljelt- või alt poolt avanev aken lisaks kinnisele aknale pakub just piisavalt ventilatsiooni, et aeg-ajalt värskendada tuba. Akende asukohta saate kohandada vastavalt oma eelistustele, mõlemat pidi on kombineeritud aken on just see, mida vajad, kui soovid oma ruumi minimalistlikult elavdada. 

Sul on kodus kõrge lagi ja tahad seda kuidagi paremini kasutada? Meie kombineeritud aknad, millel on üks avanev ja kaks kinnist akent, aitavad sul kindlasti oma kõrget lage maksimaalselt nautida. Kolme suure klaaspaneeli ja 250 cm maksimaalse kõrgusega on selline kombineeritud aknatüüp üsna sarnane põrandast laeni ulatuvate akendega - kuid tegelt veelgi parem! See annab sulle piiramatu juurdepääsu kaunile vaatele väljaspool maja, tekitades ruumis avatuse tunde. Selle uskumatu kõrgus tagab ka selle, et sinu tuppa satub võimalikult palju loomulikku valgust. Kui tavalist põrandast laeni ulatuvat akent ei saa avada, siis selle kombineeritud aknatüübi puhul on keskel alt avanev aken. See võimaldab sul oma tuba tuulutada, nautides samal ajal põrandast laeni ulatuvate akende eeliseid. Kui sulle meeldib päevavalguse hulk, mida põrandast laeni ulatuv aken võib tuppa tuua, kuid soovid, et su aknad oleksid multifunktsionaalsed, siis meie kombineeritud aknad, millel on üks avatav ja kaks kinnist akent, ei valmista sulle pettumust. Alustad ambitsioonikat kodu renoveerimise projekti? Miks mitte võtta sellest maksimum ja kasutada meie kahe avatava ja nelja fikseeritud raamiga kombineeritud aknaid, et luua illusioon klaasist seinast. Kuus ulatuslikku klaaspaneeli muudavad sinu ruumi heledamaks kui kunagi varem, samal ajal kui kaks avatavat akent keskel pakuvad palju värsket õhku, et hoida keha ja vaim õnnelikuna.

Taskukohased ja kvaliteetsed kombineeritud aknad

Kombineeritud aknad, millel alt avanev raam on kinnise raami kohal, on üks populaarsemaid aknatüüpe meie valikus. Klaris pakume sulle kõige ihaldatumat aknatüüpi paremate materjalide ja madalamate hindadega kui kuskil mujal. Valmistatud FSC-sertifikaadiga kvaiteetsest Eesti männipuidust, meie kombineeritud aknad on valmistatud käsitöö traditsioonne arvestades. Soovime, et sinu kombineeritud aknad oleksid kauakestvad ja seetõttu oleme valinud oma akende valmistamiseks parimad materjalid. Meie aeglaselt kasvav männipuit on oksavaba ja suure lülipuidu osakaaluga. See selgitab, miks meie kombineeritud aknad on nii ilusad kui ka vastupidavad. Võid lasta oma kombineeritud aknad valmistada ka alumiiniumkattega, kui soovid, et need oleksid veelgi vastupidavamad. Alumiiniumkatte poolt kaitstuna kestab puidust raam terve elu. Hoolimata kõrgest kvaliteedist, on meie kombineeritud aknad väga taskukohase hinnaga - usume, et igaüks väärib häid tooteid! Seega ära kõhkle enam: telli meie kombineeritud aknad juba täna, kui soovid uute akende puhul raha säästa, ilma et teeksid kompromisse kvaliteedi osas.