5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Dekoratiivliistudega aknad

Kas otsid autentseid skandinaavia stiilis aknaid hea hinnaga? Siis on need kaunid aknad parimaks valikuks. Kõik meie dekoratiivliistudega aknad on saadaval männipuidust või siis alumiiniumkattega.

✓ Väljapoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

1. Planeeri ja mõõda
  1. Planeeri ja mõõda

Kavandage meie juhendeid kas renoveerimise või uute majade jaoks

Vaadake meie juhendeid

2. Disaini & tellimine
  1. Disaini & tellimine

Kasuta meie konfiguraatorit, et kohandada oma toodet

3. Paigalda
  1. Paigalda

Tehke ise meie juhendi abil või saage abi

Juhend paigalduseks

Dekoratiivliistudega aknad aitavad kergelt saavutada elegantse välimuse hoonele

Kas sul on vana suvila, mida soovid renoveerida, või soovid lisada oma kaasaegsele kodule idüllilist suvila võlu? Mõlemal juhul oled jõudnud õigesse kohta, sest meie Skandinaavia dekoratiivliistudega akende kollektsioon vastab ka kõige nõudlikumale maitsele. Meie kaunid dekoratiivliistudega aknad pakuvad traditsioonilist elegantsi, mis on omane maal asuvatele majadele. Muuda oma eluruum kohaks, kust keegi ei taha lahkuda. Kui soovid puhuda värsket elu sisse oma lagunenud suvilasse, on meie skandinaavia stillis dekoratiivliistudega aknad ideaalne asendus kulunud akendele.

Paigaldades meie dekoratiivliistudega aknad, säilitad oma suvila iseloomu ning samas saad nautida nende modernseid eeliseid. Disainitud jälgides traditsioonilist skandinaavia stiili, meie dekoratiivliistudega aknad on kombinatsioon elegantsest võlust ja 21. sajandi mugavusest. Meie dekoratiivliistudega aknad on saadaval mitmes erinevas stiilis.

Meie skandinaavia stiilis dekoratiivliistudega aknad võivad olla huvitavaks elemendiks sinu majas ka siis, kui omad kaasaegset kodu. Meie suvila-stiilis aknad võivad viia sind tagasi vanadesse headesse aegadesse, tuues mineviku tänapäeva. Dekoratiivliistudega aknad annavad sulle tunde, nagu elaksid uhkes vanas suvilas, kuid kaasaegsete turva- ja energiatõhususe standarditega.

Dekoratiivliistudega aknad millel on suurepärane kvaliteet

Usume, et ajatuid dekoratiivliistudega aknaid tuleb valmistada parimatest materjalidest. Teeme kõik selleks, et meie suvila-stiilis aknad tõesti peaksid ajahambale vastu. Suurepärase kvaliteedi saavutamiseks oleme valinud oma akende valmistamiseks parima Eestis saadaoleva männipuidu. Kasutame ainult aeglaselt kasvavat, oksavaba männipuitu, et tagada meile omane kvaliteet ja esteetiline välimus. Tänu suurele lülipuidu osakaalule on meie valitud puit äärmiselt tugev, mistõttu on see ideaalne materjal akende valmistamiseks. Selle tulemusel on meie dekoratiivliistudega aknad piisavalt tugevad, et vastu pidada igapäevasele kulumisele ja kestavad aastaid. Hoolime loodusest ja seetõttu on kogu meie männipuit FSC-sertifikaadiga. See tähendab, et me hangime puid ainult sertifitseeritud metsadest, kus raiutud puude arv on alati väiksem kui pealekasvu arv. FSC-sertifikaat tähendab ka seda, et metsade bioloogilist mitmekesisust kaitstakse ja seega ka kõigi seal töötavate inimeste heaolu on tähtis. Oleme pühendunud sellele, et toota dekoratiivliistudega aknaid, mis teevad inimesed õnnelikuks, kasutades selleks puitu, mis on saadud vastutustundlikult. 

Kvaliteet on meile tohutult tähtis, seega teeme kõik selleks, et maksimeerida Klari akende vastupidavust. Karmide ilmastikuolude jaoks sobivaim materjal on puitalumiinium. See muudab meie dekoratiivliistudega aknad uskumatult kauakestvaks ja praktiliselt hooldusvabaks.

Kui rääkida meie dekoratiivliistudega akende soojapidavusest, ei tohi unustada nende tõhusaid klaase. Meie kahekordse klaasiga aknad pakuvad head isolatsiooni tüüpiliste talvepäevade jaoks. Kahe klaasi vahele suletud õhukiht moodustab barjääri väliskeskkonna ja siseruumide vahele. Kui oled soovid vähendada oma energiaarveid, siis meie kolmekordse klaaspaketiga aknad teevad sind kindlasti õnnelikuks. Meie kolmekordse klaasiga akendel on täiendav õõnsus, mis tagab parema isolatsiooni.

Dekoratiivliistud

Dekoratiivliistud on seda tüüpi akende põhitunnuseks. Need annavad meie akendele võluva traditsioonilise välimuse. Mõistame, kui olulised on dekoratiivliistud, seepärast hoolitseme selle eest, et igaüks neist oleks valmistatud hoolikalt. Meil on valida kahte tüüpi duplex liistude vahel: kitsad (24 mm) ja laiad (44 mm). Tänu energiasõbralikele täiteliistudele, mis asuvad klaaside vahel, meenutavad need dekoratiivliistud postijaotusega aknaid. Meie skandinaavia stiilis akende välised dekoratiivliistud on alati valmistatud alumiiniumist, nii peavad need vastu ka kõige karmimatele ilmastikutingimustele. 24 mm variant on õrn ja elegantne - ideaalne iga väikese akna jaoks. 44 mm variant seevastu on julge välimusega - see sobib suurepäraselt suuremale aknale visuaalse rõhuasetuse andmiseks.

CS team
Oleme siin, et aidata sind

Uute akende ja uste ostmine võib tunduda nagu keeruline protsess, oleme siin, et muuta see lihtsaks. Kui sul juhtub olema küsimusi,siis palun võta meiega ühendust.

Võta meiega ühendustBlue Phone Icon