5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Maksmine - uuri millised on maksetingimused Klaris.

Klarist ostu sooritades saad maksta nii eraisikuna kui ka ettevõtjana kas deebet- või krediitkaardiga. Maksmine toimub turvalise ja krüpteeritud ühenduse kaudu.

Kuidas see töötab?

  • Kui maksad deebet- või krediitkaardiga, võetakse tellimuse esitamisel kogu summa kontolt automaatselt maha. Me hoiame sind kogu protsessi jooksul e-posti teel kursis tellimuse staatusega, sealhulgas infoga mis puudutab sinu arvet ja tarnet.

  • Sinu tellimust ei registreerita, kui me ei ole saanud sinu makseandmeid ega tasu toodete eest. Nõue on, et Ostja nõustub tellimisel maksmisega ja Ostja peab nõustuma tingimustega, mis viitavad sellele, et Klar debiteerib raha tellimuse eest kohe, st et tehakse ettemaks. See on vajalik tellimuse käivitamiseks ja materjalide tellimiseks.

  • Kui arved on sinu arvates valed, võta meiega viivitamatult ühendust, et sellest teada anda. Kuni pretensiooni lahendamiseni ei pea sa intressi maksma. Kui probleem on lahendatud, võtame intressi õigesti esitatud arve summadelt alates esialgsest maksetähtpäevast.

Palun võta meiega julgelt ühendust, kui sa ei ole kindel mõnes makseviisiga seotud aspektis. Seda saad hõlpsasti teha, klõpsates nupule paremal ja saates oma küsimused e-posti või helistades meile numbril +372 880 1212.

Pangaülekanne

Pärast tellimuse esitamist peate 48 tunni jooksul ülekandma ostu kogusumma.

See on vajalik tellimuse kinnitamiseks. Kui makse ei ole 48 tunni jooksul täies ulatuses tehtud, tühistab Klar tellimuse ja kauba tootmist ei alustata.

Juhul kui sul tekib küsimusi seoses makseprotsessiga, palun võta ühendust klienditeenindajaga. Ülekande tegemise juhiseid näed järgmisel leheküljel.

Pank: SEB Pank AS
IBAN: EE231010220236472227
BIC: EEUHEE2X
Panga aadress: Tornimäe 2, 15010 Tallinn
Makse saaja: Klar Home OÜ, Vinnali, 60532, Tila küla, Tartu vald, Tartu maakond

Muuda oma kodu mõnusamaks paigaks

Uuenda oma kodu energiatõhusate uste ja akendega. Neid on võimalik kujundada täpselt oma vajadustele vastavalt.

Aken image
Alates 
118 €
 59 €50%
Leia oma Aken
Uks image
Alates 
910 €
 500 €45%
Leia oma Uks