5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Sinu põhjalik akende ja uste paigaldamisjuhend

Soovid lugeda enne mõõtmise kohta?

Kas soovid oma vanale majale värsket elu sisse puhuda andes sellele uue ilme? Kui jah, siis oled üks neist ambitsioonikatest koduomanikest kes on jõudnud õigesse kohta. Aknad ja uksed seovad kodu välismaailmaga ja toovad uut hingamist sõna otseses mõttes - seega on igati oluline, et nende paigaldamine oleks kerge ja inspireeriv kogemus algusest peale.

Kuidas eemaldada aknad ja uksed

Kuidas paigaldada aknaid ja uksi

Kodu uuendamine on põnevust pakkuv tegevus ja me tahame, et naudiksid akende ja uste paigaldamist samamoodi. Just seetõttu oleme koostanud põhjaliku paigaldusjuhendi, mis aitab uksi ja aknaid hõlpsalt vahetada. Lae juhend alla oma nutitootesse, et see oleks sul projekti käigus alati käepärast kui vaja.

Lae alla meie põhjalik paigaldusjuhend

Akende ja uste paigaldamine ei ole raketiteadus, kuid tark on olla teadlik ning hoolikas selle protsessi jooksul. Kui paigaldad oma uued aknad ja uksed õigesti siis võid oma tööd rahulolevalt nautida veel aastakümneid pärast seda. Meie akende ja uste paigaldamise juhend on spetsiaalselt kohandatud selleks, et sinu uued aknad ja uksed toimiksid laitmatult ja kestaksid terve elu.

Täpne akende paigaldus - iga kord!

See, et sa ei ole varem ühegi sarnase projektiga tegelenud, ei tähenda, et sa ei saaks sellega suurepäraselt hakkama. Meie põhjalik juhend akende ja uste paigaldamise kohta on loodud just selleks, et muuta iga DIY-projekt ka algajatele jõukohaseks. Loe meie juhend põhjalikult läbi ja me garanteerime, et oled palju paremini ette valmistunud renoveerimistöödeks.

Uste ja akende paigaldamisega ei tasu kiirustada, eriti kui soovid, et lõpptulemus oleks funktsionaalne ning ka visuaalselt ilus. Viimane asi mida tahad hiljem teha, on raisata nii raha kui aega halvasti paigaldatud akende ja uste uuesti vahetamisele. Halvimal juhul võivad valesti paigaldatud tooted sinu garantii ja kodukindlustuse muuta kehtetuks.

Seepärast soovitame enne alustamist võtta paar tundi aega, et tutvuda uste ja akende paigaldamise protsessiga ja veenduda, et oled igast sammust aru saanud.

Veendu, et isolatsioon uste ja akende paigaldamisel oleks korralik

Uute akende ja uste korrektne tihendamine on oluline samm paigaldamise protsessis. Ainult korraliku isolatsiooniga saavad kahekordsed aknad tõhusalt täita oma soojust hoidvat funktsiooni. Meie uste ja akende paigaldamise juhendis on olemas lõik, mis on pühendatud akende ja uste soojustamisele, nii et ära unusta seda vaadata!

Kardad võimalike probleemide pärast uste ja akende paigaldamisel? Pole muret - meie klienditeenindus on alati valmis vastama kõikidele küsimustele. Võta meiega ühendust klõpsates paremal olevale nupule, ja Klari tiim võtab sinuga ühendust niipea kui võimalik.

Meie ainulaadne veebipõhine tellimissüsteem

Oleme valmis pakkuma sulle läbipaistvat ja lihtsat ostukogemust. Juhendame sind rõõmuga ostuteekonna igas etapis, alates mõõtmisest kuni paigaldamiseni välja.

Kui tellid Klarist:

Mõõda oma aknad

 Disaini oma uued aknad vastavalt nii nagu soovid

✓ Lisa oma lemmiktooted ostukorvi ja näed kohe ka lõppsummat

✓ Täida oma tellimus ja näed hinnangulist tarneaega 

Paigalda oma aknad meie põhjaliku juhendi abil

Lae meie põhjalik paigaldusjuhend siit

Seotud Sisu