5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Mitteavatavad maast laeni aknad

Mitteavatava maast laeni ulatuva aknaga lased rohkelt valgust tuppa. Valmistame kvaliteetseid ja taskukohase hinnaga aknaid. Mitteavatavad põrandast laeni aknad on lihtsad, kuid toovad sisse kõige rohkem valgust. Pakume erinevaid mudeleid, mis vastavad sinu vajadustele.

✓ Mitteavanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

1. Planeeri ja mõõda
  1. Planeeri ja mõõda

Kavandage meie juhendeid kas renoveerimise või uute majade jaoks

Vaadake meie juhendeid

2. Disaini & tellimine
  1. Disaini & tellimine

Kasuta meie konfiguraatorit, et kohandada oma toodet

3. Paigalda
  1. Paigalda

Tehke ise meie juhendi abil või saage abi

Juhend paigalduseks

Naudi loodust meie maast laeni ulatuvate akendega

Tahad oma kodu suurejoonelist vaadet parimal viisil ära kasutada? Too loodus endale lähemale meie moodsate maast laeni ulatuvate akendega. Põrandast laeni ulatuvate klaaspindade ja minimalistliku lengiga aknad võivad luua sujuva ühenduse siseruumide ja välisruumi vahel. Põrandast laeni ulatuvad aknad sobivad suurepäraselt neile, kes omavad kodu maal. Need eemaldavad barjääri sinu maakodu ja kauni maastiku vahelt, võimaldades sul oma eluruumi mugavuses luua lähedase suhte loodusega. Kui su kodu on ühendatud aiaga, võivad põrandast laeni ulatuvad aknad oluliselt muuta su igapäevaelu. Sinu tuba täitub valgusega ja saad loodust nautida nii päeval kui ka öösel.

Loodusega ühenduse loomine on meie vaimsele tervisele äärmiselt kasulik. Puud, lilled ja lindude siristamine aias on ühed kõige võimsamad looduslikud abinõud stressi vastu. Kui su elukoha lähedal on võluv tagaaed või kaunis maastik, siis miks mitte nautida neid ka koduuksest lahkumata. Kadreeri oma aiavaade meie põrandast laeni ulatuvate akendega.

Meie ulatuslik valik maast laeni aknaid

Meie maast laeni akende valik koosneb mitmest erinevast stiilist. Tänu suurele valikule suudavad meie maast laeni aknad täiendada iga kodu, sõltumata vajadustest. Olenemata, kas soovid parandada vaadet oma väikesest magamistoast või tahad teha kõik selleks, et maksimeerida vaateid ümbritsevale maastikule oma elutoast, meil on kõik olemas.

Meie maast laeni ulatuvate akende abil saad aru, et sinu väike magamistuba ei pea tunduma kitsas ja ebameeldiv. Kui osa seinast on asendatud suure klaaspinnaga, näeb sinu magamistuba kahtlemata suurem välja. Rohke päevavalgus, mida tuba tänu maast laeni ulatuvale aknale saab, valgustab väikest tuba hästi. Kuna osa seinast on sisuliselt muutunud läbipaistvaks, saad nautida piiramatut vaadet ja see loob ka illusiooni suuremast ruumist. Kui sul on kodus unarusse jäänud väike magamistuba, siis miks mitte äratada see uuesti ellu meie maast laeni ulatuvate akendega?

Oled otsustanud kaotada piiri oma köögi/elutoa ja ilusa aia vahel? Meie mitmekordse klaasiga põrandast laeni ulatuvad aknad aitavad sul kindlasti seda eesmärki saavutada. Meie mitmekordse klaasiga põrandast laeni aknad, mille maksimaalne kõrgus ja laius on vastavalt 230 cm ja 200 cm, moodustavad sinu sise- ja välisruumide vahel sujuva seose. Kui põrandast laeni ulatuvad aknad on paigaldatud, saavad sinu köök/elutuba ja aed sõna otseses mõttes üheks! Toiduvalmistamine, söögitegemine ja puhkamine looduses, ilma karmi tuule ja külmata, ei jää enam unistuste valda.

Et kindlasti leiaksid midagi, mis sobib sinu koju, on meie mitmekordse klaasiga põrandast laeni ulatuvad aknad saadaval mitmes erinevas stiilis. Meie kahe klaaspaneeli ja petteliistudega maast laeni aknad on klassikalise ja elegantse hõnguga, kuigi põrandast laeni aken on muidu küllaltki hiline leiutis. Need sobivad koduomanikele, kes naudivad traditsioonilisi elemente sisekujunduses. Kahe klaaspaneeli ja petteliistudeta maast laeni aknad seevastu sobivad tänu oma elegantsele ja lihtsale välimusele ideaalselt moodsa kujundusega kodudesse. Kuue klaaspaneeliga maast laeni aknad on julge välimusega. Selle asemel, et akent kaunistaksid õrnad petteliistud, on aken jagatud paksemate prussidega, mis hoiavad kuut klaasi koos. Tugevad ja julged jooned annavad maast laeni ulatuvale aknale erilise välimuse - see sobib ideaalselt kaasaegsesse koju.

Meie maast laeni ulatuvate akende funktsionaalsus

Meie multifunktsionaalsed maast laeni ulatuvad aknad võivad anda sinu kodule mitmeid eeliseid. Meie maast laeni ulatuvate akende kõige olulisemad funktsioonid on loomulikult suurepärase vaate pakkumine ja päevavalguse suurendamine. Kvaliteetne turvaklaas, millest meie maast laeni aknad on valmistatud, võimaldab sul nautida suurepärast vaadet, täites samal ajal ruumi rohke loomuliku valgusega. Võime garanteerida, et iga ruum, kuhu on paigaldatud põrandast laeni ulatuvad aknad, muutuvad sinu lemmikuteks!

Meie turvaklaas on neli korda tugevam kui tavaline sama paksusega klaas. Võid rahulikult nautida oma aknaid ilma, et peaksid muretsema nende purunemise pärast. Ja isegi kui meie maast laeni ulatuvad aknad lähevad katki õnnetuse tõttu, puruneb turvaklaas suurte klaasitükkide asemel väikesteks teradeks. See hoiab sind vigastuste eest nii õnnetuse toimumise kui ka pärast koristamise ajal.

Lisaks sellele, et meie maast laeni aknad muudavad sinu kodu valgemaks ja pakuvad võrratut visuaalset naudingut, võivad need ka märkimisväärselt parandada sinu kodu energiatõhusust. See on hea info, mida ei saa maast laeni akende tellimisel unustada: kes ei tahaks ju midagi, mis võib kodu nii füüsiliselt kui ka majanduslikult rikastada. Eriti kui maast laeni akende paigaldamine on üsna suur investeering. Meie maast laeni aknad on saadaval kahe- ja kolmekordse klaasiga. Esimene pakub soojustust, mida vajad tavalistel talvekuudel. Meie kahekordse klaasiga maast laeni aknad pakuvad isolatsiooni, kuna kahe klaasi vahele jääb õhukiht. Kuna õhukiht on halb soojusjuht, takistab see tõhusalt soojuse lahkumist ruumist, hoides sinu maja mõnusalt soojana. See tähendab, et saad säästa palju raha oma energiaarvete pealt kuna ei pea talvel enam kütteseadmeid nii palju kasutama!

Kui oled otsustanud teha olulisi muudatusi oma küttearvete osas, miks mitte proovida meie kolmekordse klaasiga maast laeni akende paigaldamist? Kolme kihiline klaaspakett, mis sulgeb sisse täiendava õhukihi, on suurepärane barjäär, mis kaitseb kodu külma eest. Tõhus isolatsioon tähendab potentsiaalselt suurt kokkuhoidu energiaarvete pealt! Kui elad alal kus on palju müra, on meie kolmekordse klaasiga maast laeni aknad samuti suurepäraseks lahenduseks. Kolmekordne klaas aitab sul luua vaikse kodu, millest oled alati unistanud.

Et pakkuda veelgi suuremat funktsionaalsust, oleme toonud turule väikese valiku avatavaid põrandast laeni aknaid, mis võimaldavad teil oma kodu ka ventileerida, nautides samal ajal klassikaliste maast laeni akende eeliseid. Tutvuge meie avatavate maast laeni akendega, et rohkem teada saada!

Meie maast laeni avatavad aknad võivad kodu visuaalselt ilusamaks muuta. Samuti võivad need viia argipäeva elu järgmisele tasemele. Su elu ei ole enam endine, kui sind ümbritseb loodus 24/7! Telli oma uued aknad meie veebipoest juba täna, et alustada järgmist peatükki oma elus.

CS team
Oleme siin, et aidata sind

Uute akende ja uste ostmine võib tunduda nagu keeruline protsess, oleme siin, et muuta see lihtsaks. Kui sul juhtub olema küsimusi,siis palun võta meiega ühendust.

Võta meiega ühendustBlue Phone Icon