Tehnilise abi ankeet

Lisateave selle kohta, kuidas võtta ühendust, kui sul on Klari tellimusega probleeme.

Keegi ei ole täiuslik - ka meie ei ole. Loomulikult püüame alati pakkuda võimalikult kvaliteetseid tooteid, kuid vahel harva esineb kahjuks ikkagi vigu.

Kuid ära muretse - rahulolevad kliendid on meie peamine prioriteet!

Kui sul tekib mõne meie tootega tõrge, märkad defekti või kui miski ei vasta päris sinu ootustele, siis palun anna meile sellest teada, et saaksime probleemi võimalikult kiiresti lahendada.

Kui oleme saanud sinu päringu veebilehe paremal pool asuva lingi kaudu, saad meilt vastuse järgmise tööpäeva jooksul!

Tee vigadest fotosid!

Olenemata sellest, millal avastad vea või defekti, pildista seda alati! Kui meie käsutuses on korralik fotomaterjal, on meie hooldustehnikul lihtsam planeerida oma järgmisi samme.

Kasuta meie menetlus ankeeti

Küsimust esitades kasuta palun alati eespool nimetatud punkte ankeedi täitmisel. Nii oleme kindlad, et saame vajaliku teabe, mis aitab meil sinu kaebuse kiiresti ja tõhusalt lahendada.

Kui sul on tunne, et meie menetlusprotseduur ei ole täielikult aru saadav, võta palun julgelt ühendust klienditeenindusega.

Tarne ajal tekkinud kahjustused

Kui oled oma tooted kätte saanud, palun kontrolli kogu saadetist kohe enne lahti pakkimist võimalike vigade või defektide suhtes. Eelistatavalt koos kulleriga. Need kahjustused on liigitatud " nähtavateks kahjustusteks". Palun kirjuta kõik transpordikahjustused saatelehele, millele juht palub teil alla kirjutada, ja võta meiega ühendust 24 tunni jooksul.  Nüüd võid oma tooted lahti pakkida ja otsida "nähtamatuid kahjustusi", mis on võinud tekkida tarne ajal. Need on kahjustused, mida ei pruugi näha enne toodete lahti pakkimist. Palume nähtamatute kahjustuste osas ühendust võtta 7 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist. 

Võta kiiresti ühendust!

Kui leiad vea, on oluline, et võtaksid ühendust kasutades meie kaebuse vormi mille leiad selle lehekülje paremast servast. Samuti on oluline, et võtaksid meiega ühendust võimalikult kiiresti, eelistatavalt 24 tunni jooksul pärast defekti avastamist. Juhul, kui avastad hiljem mõne kahjustuse, on raske tõestada, et see tekkis transpordi ajal. Seetõttu on oluline, et sellele kohe meie tähelepanu pööraksid.

block image
Tere tulemast 👋 kuidas saame sind aidata?
Oleme siin, et aidata sind

Uute akende ja uste ostmine võib tunduda nagu keeruline protsess, oleme siin, et muuta see lihtsaks. Kui sul juhtub olema küsimusi,siis palun võta meiega ühendust.