5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Postijaotusega aknad

Siit leiad kaunid ja klassikalised aknad, mis on kohandatud sinu vajadustele. Sul on võimalik valida kahe- või kolmekordse klaasiga, puit- või alumiiniumkattega akende vahel. Vali variant mida soovid ja sisesta mõõtmed, et leida toodete hinnad.

✓ Väljapoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

Paljude jaoks õhkavad postijaotusega aknad nostalgilist võlu. See on ilus ja funktsionaalne aken ning selle valguse läbilaskvus on suurem kui paljudes teistes akendes tänu kõrgusele. See on eriti ilmne toote puhul, mille keskel on piklik klaas, mis laseb päevavalguse sisse, isegi hallil päeval.

Kuna me pakume palju erinevaid soodsaid postijaotusega aknaid, võib olla raske valida, milline neist on sinu kodu jaoks parim. Kui sa ei ole kindel, milline postijaotusega aken sulle sobib, anname hea meelega nõu. Lisaks klaaside arvu valimisele on sul võimalik lisada postijaotusega aknale oma isiklik puudutus ainulaadsete detailidega.

Uuenda oma kodu postijaotusega akendega

Klõpsa postijaotusega aknale ning saad kergelt kujundada oma toote. Esmalt sisesta oma akna mõõtmed.

Seejärel vali klaasitüüp. Pakume 2-kordset ja 3-kordset klaasi. Nende kahe erinevus määrab, kui hästi klaas isoleerib ja säilitab soojust. Kui soovid oma küttearvet vähendada, siis soovitame valida 3-kordse klaasiga aknad.

Meie skandinaavia stiilis postijaotusega akna materjaliks on kvaliteetne FSC-sertifikaadiga aeglaselt kasvav männipuit. Võid valida ka puitalumiiniumi. Nende eeliseks on see, et neid ei pea hooldama nii sageli kui puitaknaid. Seega, kui soovid teha asju enda jaoks lihtsamaks ja säästa aega, on puitalumiinium aknad suurepärane valik.

Postijaotusega aknad on saadaval mitmes värvitoonis. See annab ruumi olla loominguline.

Väikesed, kuid olulised detailid

Postijaotusega akende puhul on sul võimalik valida erinevaid detaile nagu: hingede tüüp, sulgemisviis, klaas, profiil, ventilatsioonava, avanemine ja hõõrdepidur. Lisateavet selle kohta, mida erinevad osad tähendavad ja mis on nende erinevused, leiad disainisüsteemist. Meie akende detailid on valmistatud Taanis ja Rootsis selliste tootjate poolt nagu IPA ja ASSA ABLOY (RUKO).

Postijaotusega aknad on CE-märgistatud, mis tähendab, et tooted vastavad ELi õigusaktidele. Lisaks anname akendele kuni 12-aastase garantii.