5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Aknad

Leia oma uute akende hind sisestades vajalikud mõõtmed. Kõik on saadaval kahe- või kolmekordse klaaspaketiga - vaata valikut allpool. Telli otse veebist.

Akende ja uste tellimine veebis on lihtne
1

Mõõda üle oma vanad aknad ja uksed:

Loe meie mõõtmisjuhendit

 
2

Leia oma uued aknad ja uksed

 
3

Võta saadetis vastu ja paigalda tooted:

Loe meie paigaldamisjuhendit

 

Aknad

Aknad on sinu maja ja kodu üks tähtsamaid aspekte, kuid enamik inimesi unustab seda fakti hinnata. Õigesti valmistatud aknad toovad sinu koju rohkem õhku ja loomulikku valgust, mis on kasulik sulle ja ka su pere füüsilisele ja vaimsele tervisele. Hästi ventileeritud ja looduslikult valgustatud kodu toob kaasa palju positiivseid mõjusid. Valgustus on üks põhilisi elemente elava ja lõõgastava atmosfääri loomisel kodus. Loomulik valgus muudab positiivsemaks su päeva ning meeleolu, kuna tunned end erksamana ja ärkvelolevana. 

Aknad, nagu me neid tänapäeval teame, pärinevad 15. sajandi algusest. Aknatööstuses on akende valmistamise tehnoloogia palju muutunud. Tööstus tervikuna on teinud märkimisväärseid edusamme, eriti energiatõhususe osas, sest kaasaegsed kahekordsed aknad on muutunud palju paremaks, vähendades maja soojuskadu. Selle tulemusena saad oma küttearvelt üsna palju säästa, mis omakorda jätab sulle rohkem raha mida investeerida oma kodu veelgi paremaks muutmiseks!

Kuna tarbijad, sealhulgas tõenäoliselt ka sina, on muutunud teadlikumaks kliimamuutustest, on surve aknatööstusele oluliselt suurenenud. Kaasaegsete kodude standardiks on saanud kahekordse klaasiga aknad, pakkudes tõhusat valikut. 

Klarilt on võimalik tellida ka kolmekordse klaaspaketiga aknaid. Kui valid kolmekordse klaasi, on energiatõhusus veelgi suurem. Lisaks saab meie eritellimusel valmistatud aknaid tellida erinevate lisamoodulitega, näiteks ventilatsiooniava ja päikesekaitseklaasiga. 

Uute kahekordsete akende tellimine ei ole kunagi varem olnud nii lihtne.

Meie missioon Klaris on pakkuda inimestele kõige lihtsamat viisi oma akende ja uste uuendamiseks. Sellest lähtuvalt on meie eesmärk pakkuda parima kvaliteediga puidust kahekordseid aknaid, mis on kohandatud just vastavalt sinu kodule. Lisaks kõigele, on neid võimalik tellida mugavalt veebist.

Seega lõime oma tootmisüksuse ja veebilehe koos kohandatud kujundamis võimalustega. Tänu sellele suudame vältida vahendajaid, pakkudes parimat toodet taskukohase hinnaga. Oleme alates meie algusest 2015. aastal teinud kõvasti tööd, et tõsta kasutusmugavuse, tõhususe ja kvaliteedi taset.

Euroopas valmistatud puitaknad.

Tellides Klarilt uued kahekordsed aknad, saadetakse sinu soov otse meie partneri tehasesse, kus tootmistiim valmistab need parimatest materjalidest vastavalt antud mõõtudele. Tutvu veebis meie eri tüüpi kahe- või kolmekordsete akentega ja sirvi erinevaid disaini valikuid, et jõuda süviti oluliste detailideni.

Uute kahekordsete akende ostmine võib olla aeganõudev protsess ja seda ei saa teha kiiresti. Lõppude lõpuks on see üks suuremaid projekte oma kodu renoveerimisel, ja seega tahame teha selle võimalikult meeldivaks ja inspireerivaks kogemuseks. 

Kunagi varem ei ole olnud nii lihtne kohandada ja tellida kahekordseid aknaid otse oma aadressile, kui meie veebi lahendustega. 

Parima hinna ja kvaliteediga kahekordsed aknad

Ja võid ilmselt mõelda: "Kuidas on see võimalik?" Lihtsustatult öeldes oleme optimeerinud oma tootmisüksuse protsesse hoolikalt, et tõsta kvaliteeditaset tööstuse juhtivate standardite tasemele. Säilitades samal ajal hinnataseme nii, et iga majapidamine saab endale ilusad uued, mõõtude järgi valmistatud aknad - olgu need siis kahe- või kolmekordsed aknad

On mitmeid põhjusi, miks saame pakkuda oma tooteid nii heade hindadega. Kõige olulisem põhjus on siiski meie koostööpartneri tootmistiim kuhu kuuluvad oma ala töökad meistrid. Ilma nendeta poleks Klar see mis ta on. 

Kui soovite lugeda rohkem meie tootmisprotsessi ja töötajate kohta, saad seda teha siin, Loe meie kohta.

Uuenda oma kodu meie tipptasemel olevate kahekordsete akendega.

Samal ajal, kui meie koostöö partneri tootmistiim annab endast parima, teeme koostööd ka mitmete suurepäraste tarnijatega, kes on samuti olulised meie akende ja uste kvaliteedi tagamiseks.

Oleme veendunud, et parima toormaterjali eest tasub rohkem maksta, selle tõttu oleme otsustanud Klaris vähendada oma kasumimarginaali, et saaksime endiselt pakkuda teile soodsamat lõpphinda.

Tänu teistsugusele ettevõtte struktuurile Klaris, on meil võimalik hoida madalat hinda, pakkudes samal ajal võrdset või kvaliteetsemat lõpptoodet kui konkurentidel. Hinda suurendav vahendaja on pildist välja lõigatud.

Meie koostöö partneri tootmisüksus on Poolas, kuid enamus meie töötajatest asuvad Eestis, mis on tuntud oma puidutöötlemise pärandi ja traditsioonide poolest. Oleme Klari toodete arendamisel võtnud arvesse kõiki aspekte. Põhjus on lihtne; et saaksime pakkuda kõrgeima kvaliteediga puitaknaid ja -uksi parima võimaliku hinna eest.

Kahte tüüpi aknatootjad

Nii paljude konkureerivate ettevõtete puhul võib raske aru saada, milline pakkumine on parim. Kiire ülevaate saamiseks võime aknatootjad/tarnijad jagada kahte kategooriasse:

Esimene neist on:

  1. Traditsioonilised aknatootjad/tarnijad 

Siin saad taotleda "hinnapakkumist" ainult müügiesindaja kaudu. Enamasti toob see kaasa kõrgema aknapakkumise hinna, sest maksad selle eest, et keegi teeks teile hinnapakkumise. Ja tegelik pakkumise saamise protsess on aeglane ja tülikas. Tavaliselt maksad ka mõõtmise ja paigaldamise eest kopsaka summa.

Teine tüüp on:

  1. Bränd, mis toodab ja ka müüb oma tehtud tooteid otse klientidele.

See on Klar. Me oleme suhteliselt uus konkurent selles valdkonnas ja meie eesmärk on muuta seda, kuidas mõõdu järgi tehtud aknaid tavaliselt ostetakse. Pakkudes laia tootevalikut ja kujundamis võimalusi, saad ise otsustada oma tehingu detailide üle. Otsustades ise oma pakkumise üle, jätate tehniliselt välja vahendaja ja säästate seega kulusid, mida oleks olnud vaja teha näiteks, et lasta professionaalsel paigaldajal akente mõõtmeid võtta. Seda saate tegelikult ka ise suurepäraselt teha:

Kuidas mõõta aknaid ja uksi

Kuidas paigaldada aknaid ja uksi

Kui oled osav ja armastad oma kätega kaasa lüüa projektides, võid aknad ise paigaldada, säästes nii veelgi rohkem raha.

Kui palju maksavad kahekordse klaasiga aknad?

Kahekordsed aknad võivad olla erineva hinnaga sõltuvalt sellest, millist tüüpi aknaid sa otsid. Hind on seotud akna mõõtmete ja materjalidega.

Puit on kõige rahakoti sõbralikum pakutav variant, samas soovitame valida alumiiniumiga kaetud kombinatsiooni kui soovid veelgi suurendada akente tõhusust ja kasutusiga.

Kui soovid põhjalikumaid selgitusi meie hinnapoliitikast, võid võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Siin on meie neli nõuannet tagamaks, et leiad parima hinna ja kvaliteediga aknad.

  1. Otsusta, millist tüüpi akent soovite ja kui oluline on hind. Võta arvesse ka oma maja esteetilist külge. 

  2. Osta oma aken veebipoest - tavaliselt säästad 35-40% võrreldes ostes traditsiooniliselt aknatootjalt. 

  3. Leia parimad turul olevad aknad kontrollides kindlasti veebisoovitusi ja kommentaare (sealhulgas ka meie omasid).

  4. Kasuta hinnavõrdlusfunktsioone, et tagada endale parim pakkumine.

Meie disainivõimaluste abil saad oma tellimuse kohandada täpselt oma maitse järgi. Sul on võimalik näha oma akende täpset hinda - lisades või tühistades valiku, muutub hind vastavalt sellele, et kajastada tegeliku tellimuse väärtust. 

Kas vajad abi uute puidust kahekordsete akende tellimisel?

Küsimuste korral võta palun ühendust meie klienditeenindusega.