5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Külgavatavad aknad

Anna oma kodule minimalistlik välimus meie külgavatavate akendega. Valmistame parimate hindadega aknaid kvaliteetsest FSC-sertifikaadiga männipuidust ning keskendume energiasäästlikele kahe- või kolmekordsetele klaasidele.

✓ Väljapoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

1. Planeeri ja mõõda
  1. Planeeri ja mõõda

Kavandage meie juhendeid kas renoveerimise või uute majade jaoks

Vaadake meie juhendeid

2. Disaini & tellimine
  1. Disaini & tellimine

Kasuta meie konfiguraatorit, et kohandada oma toodet

3. Paigalda
  1. Paigalda

Tehke ise meie juhendi abil või saage abi

Juhend paigalduseks

Külgavatavad aknad on sobivad igat tüüpi kodule

Kui soovid oma koju kvaliteetsetest Eesti materjalidest valmistatud minimalistlikke aknaid, siis vaata meie külgavatavate akende valikut. Meilt leiad puidust ja alumiiniumkattega külgavatavad aknad. Ajalooliselt ulatuvad need aknad tagasi 17. sajandi algusesse, mil aknatootjad katsetasid paigalduskinnituste paigutamist raami külgedele, kuigi akna vorm pärineb juba 15. sajandist. 18. sajandil loodi Hamburgi klamber. See klamber erineb teistest aknakinnitustest, sest üks osa kinnitatakse raami külge, teine aga aknaliistu külge.

Kuna Hamburgi klamber oli tohutu läbimurre akende paigaldamisel ning siiani äärmiselt effektiivne, siis on meie tänapäeval kasutatavad klambrid peaaegu identsed 18. sajandil kasutatud klambritega. 

See, kas aknad avanevad sissepoole või väljapoole, sõltub mõnes mõttes riigist. Kesk- ja Lõuna-Euroopas avanevad aknaluugid tavaliselt sissepoole aknaluukide tõttu. Skandinaavias aga avanevad aknad väljapoole, kuna aknaluugid on väga haruldased.

Klaris pakume väljapoole avanevaid aknaid, kuna need on kõige populaarsem valik põhjapoolsemas kliimas. 

Külgavatavad aknad toovad sisse palju valgust

Kuna külgavatavad aknaid ei kata akna liistud, toovad sellised aknad sisse võimalikult palju loomulikku valgust. See on ka põhjuseks, miks need aknad on ajalooliselt olnud kõige populaarsem aknatüüp Euroopas, eriti kui elektrit veel ei olnud. Seda tüüpi aknad on nii vastupidavad kui ka kauakestvad.

Külgavatavad aknad on suurepärased Eesti kliimas

Eesti muutuvate ilmastikutingimuste tõttu peavad aknad vastu pidama igasugustele ilmastikutingimustele. Tänu meie kogemusele Skandinaavia kliimas, oleme välja töötanud aknad, mis sobivad spetsiaalselt Põhja-Euroopa ilmastikuoludele. 

Kõrge kvaliteedistandardi tagamiseks kasutame ainult Eesti parimat männipuud. Lisaks kasutame hoolikalt valitud komponente, nagu klambrid, lukud ja klaas, mis pärinevad turu juhtivatelt Taani ja Rootsi tootjatelt. Võime uhkusega öelda, et meie aknad on ühed parimad turul. 

Kujunda külgavatavad aknad vajalike mõõtmete järgi

Üks paljudest põhjustest, miks valida Klar, on meie veebipõhine disainisüsteem, mille abil saad kohandada oma akende iga aspekti. Vali soovitud materjalid, mõõtmed, lukud ja palju muud. Me usume valikuvõimalustesse, kui tegemist on akende ja ustega. Selle tulemusena leiad ka palju erinevaid variante meie veebilehelt.

Eesti kodudes on esimeseks valikuks külgavatavad aknad. Nii et olenemata sellest, kas vajad aknaid lastetuppa, kööki või magamistuppa, me oleme valmis sind aitama. Meie külgavatavad aknad tagavad, et saad võimalikult palju loomulikku valgust koju. 

Lisaks sellele, et tagame tippkvaliteedi, pakume oma aknaid ka mitmes erinevas hinnaklassis. Hoolime taskukohastest hindadest ja tahame, et kõik meie kliendid saaksid paremat elu nautida. Siinkohal on väga oluline hinna ja kvaliteedi suhe, see peab olema hea. Võib-olla on see tingitud meie Taani ja Eesti pärandist.

Pakume 6 erinevat tüüpi külgavatavaid aknaid

Meil on pakkuda kuut tüüpi külgavatavaid aknaid. Kui sinu maja fassaad on kõrge, ütleme kahe- või kolmekorruseline maja, siis on ristkülikukujulise raamiga külgavatavad aknad suurepärane valik.

CS team
Oleme siin, et aidata sind

Uute akende ja uste ostmine võib tunduda nagu keeruline protsess, oleme siin, et muuta see lihtsaks. Kui sul juhtub olema küsimusi,siis palun võta meiega ühendust.

Võta meiega ühendustBlue Phone Icon