5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Avatavad maast laeni aknad

Täiusta oma kodu Klari klassikaliste akendega. Alusta sooja hooaega põrandast laeni ulatuvate akendega. Maast laeni aknad on saadaval kahe- või kolmekordse klaaspaketiga ning neid on võimalik tellida nii puidust või puit-alumiinium-kombinatsioonina. Tellides veebist säästad aega ning saad oma aknad ja uksed kiiresti kätte.

✓ Väljapoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

Otsid avatuse tunnet, mida põrandast laeni ulatuvad aknad võivad tekitada, kuid soovid oma kodu ka tuulutada nende kaudu? Meie avatavad põrandast laeni aknad on lahendus sellele. Mõistame mitmekülgsuse olulisust ja seetõttu oleme välja töötanud selle spetsiaalse valiku põrandast laeni ulatuvaid aknaid, et pakkuda parimat sinu kodustele vajadustele. Igatepidi võrdväärsed tavaliste maast laeni akendega, avamisvõimalus annab neile juurde lisaväärtuse. Nende suured klaaspaneelid ja lihtsad aknaraamid muudavad need suurepäraseks täienduseks igale stiilsele kodule. Nad lasevad läbi tohutul hulgal loodusliku valgust, mis automaatselt annab rõõmu ja särtsu su kodule. Samuti moodustavad need sujuva ülemineku sinu sise- ja välisruumide vahel, tuues sind kodus olemisest hoolimata loodusele lähemale.

Erinevalt klassikalistest põrandast laeni ulatuvatest akendest on meie avatavate maast laeni akende puhul avavus kas üleval või keskel. Hübriid altavatavate akende ja põrandast laeni akende vahel, meie avatavad maast laeni aknad aitavad tuua sisse palju valgust ja õhku. Nende eriline disain võimaldab täitsa kaks eesmärki ühes: kujuta ette, et sind tabab soe suvetuul, kui oma diivanil lamades päikest naudid! Meie avanevate põrandast laeni ulatuvate akendega saad eemaldada barjääri oma kodu ja aia vahelt, ilma et see vähendaks mugavustunnet.

Piiramatu vaade koos suurepärase ventilatsiooniga

Kuigi klassikalised põrandast laeni ulatuvad aknad sobivad suurepäraselt klaasseinte ehitamiseks, ei pruugi need sobida ruumidesse, mis vajavad aeg-ajalt tuulutamist. Seepärast oleme loonud kaks varianti põrandast laeni avatavaid aknaid koduomanikele, kes vajavad oma ruumis värsket õhku, kuid soovivad nautida ka suurejoonelist maastikku mis neid ümbritseb. Kui töötad kodust, on meie avanevad maast laeni aknad just need, mida vajad oma fookuse suurendamiseks. Aseta oma kirjutuslaud paar meetrit akendest eemale, et saaksid nautida vaadet, ilma et mööbel takistaks seda. Rohke päevavalgus, mis läbi akende paitab , annab sulle hoopis teistmoodi energia töö tegemiseks. Kui pärast pikki töötunde väsima hakkad, piisab vaid akna avamisest, et värsket õhku sisse lasta ning end kohe uuesti laetuna tunda.

Paigalda magamistuppa meie avanevad põrandast laeni aknad ja võime lubada südamerahus, et sellest saab sinu kodu lemmikruum. Eriti kui paigutad voodi nii, et see oleks suunatud avarate akende poole. Ilmselt on raske leida paremat viisi kuidas ärgata, teha silmad lahti ja imetleda võluvat vaadet oma aiale või ümbritsevale maastikule. Halvasti ventileeritud magamistuba soodustab hallituse teket ja mõjutab sinu une kvaliteeti. Kui sinu põrandast laeni ulatuv aken on avatav, saad selle lihtsalt lahti tõmmata, et värsket õhku sisse lasta. Suurepärase vaate, rohke loomuliku valguse ja värske õhuga muutub sinu magamistuba veelgi erilisemaks. Mis ilmselt veelgi tähtsam, sinu unekvaliteet on 100% garanteeritud!

Soovid veel kuidagi suurendada oma toa valguse ja õhulisuse tunnet? Üks võimalus on valida läbipaistev mööbel. Läbipaistev mööbel täidab oma funktsionaalset rolli, ilma et hõivaks liigselt visuaalset ruumi. See aitab hoida su ruumid avatuna, muutes need suuremaks ja tunduvalt avaramaks. Kombinatsioon ilusast mööblist ja suurtest maast laeni akendest on lummav.

Meie avatavad põrandast laeni aknad on saadaval kahes erinevas variandis. Sõltuvalt sinu eelistusest, võib avatav osa olla kas keskel või üleval. Puhtad jooned ja minimalistlik disain teevad need aknad äärmiselt universaalseks. Nagu Klari ülejäänud aknavalik, on ka meie avatavad põrandast laeni aknad valmistatud männipuidust (saadaval ka alumiiniumkattega) seitsmes erinevas värvitoonis. Kuna need on väga hästi kohandatavad, ei ole tohiks olla probleem leida just selline kombinatsioon mis sulle meeldiks.