5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Tere tulemast Klari


Klar on loodud aastal 2014 Eestis ning on Skandinaavia turu üks kiiremini kasvavaid akna ja ukse tootjaid, põhjuseks meie kvaliteetsed tooted ja suurepärased hinnad.

Erinevalt teistest tootjatest jõuab Klar oma klientideni täiesti ainulaadse ja sujuva auhinnatud veebiplatvormi kaudu, mis aitab klientidel akende ja uste ostmisel nii aega kui ka raha säästa.

Klar on võitnud teiste auhindade hulgas ka Eesti Kuldmuna konkursil Hõbemuna.


Läbipaistvus ja kiirus

Kui kogud oma projekti jaoks hinnapakkumisi, ei pea sa erinevatelt tootjatelt hindade saamiseks nädalaid ootama. 

Usume Klaris läbipaistvusesse - seetõttu oleme teinud kõik oma hinnad internetis kättesaadavaks. Kasuta meie veebipõhist disainisüsteemi, et valida oma kodu jaoks perfektselt sobivad aknad ja uksed. 

Meie digitaalse süsteemi abil jõuab sinu tellimus otse meie tehasesse ja läheb tootmisse 48 tunni jooksul. Tellimisel saad hinnangulise kohalejõudmise aja, eesmärk on alati tarnida sinu uued aknad ja uksed võimalikult kiirelt.  

Meie visioon

Klari visioon on tõestada, et igaüks saab osta aknaid ja uksi veebist. Meie kasutajasõbralik ostuprotsess aitab klientidel panna elemendid individuaalselt kokku nii, et need sobiksid ideaalselt nende vajadustele. See on võimalik tänu professionaalsele nõustamisele igal sammul. Tahame näidata, et kõrgekvaliteedilised puit- ja alumiiniumkattega aknad ja uksed on kättesaadavad kõigile, ilma et need teeksid liiga pangakontole. Kvaliteet on Klaris tagatud kõigile!

Miks just Eesti?

Me esindame digitaalset ja arenevat ühiskonda, ning meie tooted on valmistatud keskkonnasõbralikus ühiskonnas. Kasutame ainult Euroopa parimatest, aeglaselt kasvavatest mändidest pärit puitu ja teeme koostööd FSC-sertifikaadi oomavate tarnijatega kõigi meie kasutuses olevate materjalide puhul. Tänu sellele peavad sinu uued Klari aknad ja uksed ajahambale vastu nii, et võid kindel olla, et see investeering tasub end täielikult ära.

Customer services cover Klar image
Oleme olemas oma klientide jaoks!
Võta meiega ühendust

Enamike inimeste jaoks ei ole investeering uutesse akendesse ja uksesse igapäevane, mis muudab selle otsuse tegemise väga tähtsaks. Seepärast oleme alati valmis sind aitama - hea nõu, juhendamise, teabe ja igale küsimusele vastamisega. Võta meiega julgelt ühendust - kõik küsimused on asjakohased ja võtame neid kõiki tõsiselt!

Meie ekspertidest koosnev klienditugi asub Taanis kuna just neil on kõige rohkem kogemust meie akende ja uste osas! Oleme valmis sind igal sammul juhendama ja leidma just sulle sobivad aknad ja uksed!

Muuda oma kodu mõnusamaks paigaks

Uuenda oma kodu energiatõhusate uste ja akendega. Neid on võimalik kujundada täpselt oma vajadustele vastavalt.

Aken image
Alates 
118 €
 59 €50%
Leia oma Aken
Uks image
Alates 
888 €
 488 €45%
Leia oma Uks