Kaldavatavad aknad

Kaldavatavad aknad on sissepoole kallutatavad aknad. Need on ühed kõige populaarsemad aknad Eestis päris mitmel põhjusel. Nad pakuvad suuri eeliseid: Kaldavanevad aknad on ka avatud asendis kindlalt kinnitatud ja nende suurim ava on üleval, mistõttu on võimatu, et laps või täiskasvanu võiks kogemata välja kukkuda.

✓ Sissepoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

1. Planeeri ja mõõda
  1. Planeeri ja mõõda

Kavandage meie juhendeid kas renoveerimise või uute majade jaoks

Vaadake meie juhendeid

2. Disaini & tellimine
  1. Disaini & tellimine

Kasuta meie konfiguraatorit, et kohandada oma toodet

3. Paigalda
  1. Paigalda

Tehke ise meie juhendi abil või saage abi

Juhend paigalduseks

Tänu Klari hinnagarantiile võid kindel olla, et saad parima diili meilt.

Kaldavatavad aknad - populaarsed ja soodsad

Kaldavatavad aknad on sissepoole kallutatavad aknad. Need on ühed kõige populaarsemad aknad Eestis päris mitmel põhjusel. Nad pakuvad suuri eeliseid: Kaldavanevad aknad on ka avatud asendis kindlalt kinnitatud ja nende suurim ava on üleval, mistõttu on võimatu, et laps või täiskasvanu võiks kogemata välja kukkuda. Kuna need avanevad sissepoole, ei pääse vihm isegi avatud asendis sisse, seega on neid lihtsam kasutada iga ilmaga. Kallutatavad aknad on ka äärmiselt ruumisäästlikud ja võimaldavad asju aknalauale paigutada, ilma et see piiraks avamisfunktsiooni.

Teine põhjus, miks kaldavatavad aknad on nii populaarsed, on nende väike ruumikulu, isegi kui aknad on avatud. Erinevalt külgavanevatest akendest saab kaldavanevaid aknaid avada isegi siis, kui aknalaual on mõni ese. Väiksete mõõtmete tõttu kasutatakse neid sageli garaažides ja keldrites. Veel üks argument, miks neid on hea keldris- ja garaažis kasutada, on see, et isegi avatud asendis ei saa ükski murdvaras neist kergelt läbi ronida. Seega, isegi kui unustad akna näiteks ööseks sulgeda, on oht ikkagi väiksem kui tavaliste akende puhul.


Hea teada paigaldamise, kasutuse ja hoolduse kohta

Paigaldades oma kaldavanevad aknad ise, võid säästa palju raha. Loe meie akende paigaldamise juhendit ja näed, et see ei ole üldse keeruline tegelt.

Kaldavanevad aknad erinevad muidugi teistest akendest avamisviisi tõttu, kuid peale selle on nende toimimine sarnane kõigi teiste akendega. Seega, kui kasutad oma aknaid õigesti ja hoolitsed nende eest korrapäraselt, saad oma akendest kaua rõõmu tunda.

Soovitame puitaknad iga paari aasta tagant üle värvida ja kogu furnituuri regulaarselt õlitada. Nii kestab sinu aken kaua. Kui soovid vähem hooldustöid, võid valida ka alumiiniumkattega kaldavanevad aknad. Puitalumiinium kaitseb sinu aknaid paremini ilmastiku eest ja säästab sind puitakende värvimisest.

Puitalumiinium, heli isoleeriv klaas ja muud võimalikud lisad sinu kaldavatavatele akendele.

Klaris valmistame aknad täpselt sinu vajaduste ja soovide järgi! Saad valida millist käepide või petteliiste soovid; valikus on muidugi veel ka erinevad klaasitüübid (akustilineklaas, energia+ klaas või päikesekaitse klaas) ning kahe- või kolmekordsed klaaspaketid.

Kõik see tähendab, et saad täpselt enda maitse järgi loodud kaldavatava akna - ja seda äärmiselt hea hinnaga! Pakume garanteeritult parimaid hindasid. Seega, kui näed sarnase kvaliteediga akent mõne teise tarnija juures madalama hinnaga, kirjuta meile ja me mitte ainult ei vasta madalamale hinnale, vaid pakume sulle ka 5% lisaallahindlust.


Seega võid kindel olla, et saad alati parima hinna.

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksab keskmiselt kaldavanev aken?

Kaldavaneva akna hind sõltub akna suurusest, materjali valikust ja paljudest muudest üksikasjadest. Seetõttu on võimatu anda üldist hinda. Ava meie disainer, vali mõõtmed, materjalid ja klaas ning näed automaatselt hinda.

Küsimus: Kuidas leida õiged mõõtmed oma uue akna tellimiseks?

See on palju lihtsam, kui paljud inimesed arvavad. Kõik, mida vajad, on pliiats, paber ja mõõdulint. Detailse juhendi leiad siit.

Miks on kaldavanevad aknad nii populaarsed?

Kaldavanevad aknad säästavad ruumi, pakuvad head ventileerimise võimalust, on ohutud ja neid on lihtne kasutada. Neid ei kasutata mitte ainult korterites, koridorides, trepikodades ja keldrites, vaid need on väga populaarsed ka garaažide ja aiamajade puhul. Teine eelis on see, et need on saadaval ka pikliku kujuga.

CS team
Oleme siin, et aidata sind

Uute akende ja uste ostmine võib tunduda nagu keeruline protsess, oleme siin, et muuta see lihtsaks. Kui sul juhtub olema küsimusi,siis palun võta meiega ühendust.

Võta meiega ühendustBlue Phone Icon