Pöörd-kaldavatavad aknad

Pöörd-kaldavanevad aknad on täiuslik kombinatsioon funktsionaalsusest ja minimalistlikust disainist. Akna saab avada külgsuunas sissepoole, või kallutades seda sissepoole, et tagada stabiilne ja turvaline ventilatsioon. Kui ostad Klarilt pöörd-kaldavaneva akna, saad selle kujundada täpselt nii, nagu soovid, alustades materjalist ja lõpetades klaasivalikuga.

✓ Sissepoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

1. Planeeri ja mõõda
  1. Planeeri ja mõõda

Kavandage meie juhendeid kas renoveerimise või uute majade jaoks

Vaadake meie juhendeid

2. Disaini & tellimine
  1. Disaini & tellimine

Kasuta meie konfiguraatorit, et kohandada oma toodet

3. Paigalda
  1. Paigalda

Tehke ise meie juhendi abil või saage abi

Juhend paigalduseks

Pöörd-kaldavatavad aknad: parim funktsionaalsus minimalistlikus kuues

Pöörd-kaldavatav aken kombineerib kaks avamise meetodit ühes tootes.

Erinevalt teistest aknatüüpidest, saab pöörd-kaldavatavaid aknaid avada kahel erineval viisil: Esiteks on seda võimalik avada ülevalt sissepoole kallutades. Teine avamisviis on keerates seda küljelt sissepoole. Pöörd-kaldavatavat akent on lihtne kasutada aga selle taga on tegelikult kompleksne süsteem, mis tagab laitmatu kasutusmugavuse.

Sellel süsteemil on suured eelised:

Pöörd-kaldavatav aken avaneb sissepoole, ja kuna aknaraami saab avada küljelt nagu külgavatavaid aknaid (nn pööramisfunktsiooni abil), saab sellega ruumi kiiresti tuulutada. Selline avamisviis muudab ka akna puhastamise palju lihtsamaks, sest pääsed hõlpsasti mõlemale poolele ligi.

Kallutusasend on ideaalne avamisviis, kui soovid ventileerida pikemalt. Soe, lämbe ja ummistunud õhk väljub ruumist aknaraami ülemise osa kaudu väljapoole ja samal ajal voolab aknaraami mõlemalt küljelt värske õhk tuppa. Nii saad pidevalt ventileerida - ka kerge vihma korral, ilma et see segaks. Kuna aken avaneb kallutusasendis maksimaalselt 10 cm ulatuses, on see ka suhteliselt turvaline viis ventileerimiseks ilma kodus olemata, sest keegi ei saa läbi avause sisse tulla.

Kuidas on pöörd-kaldavatavad aknad ehitatud?

Pöörd-kaldavatav aken on üks keerukamaid tooteid akende seas, kuid nagu iga teine aken, koosneb see põhimõtteliselt kolmest osast:

- Aknaleng, mis on paigaldatud seinaavasse,

- aknaraam, mis on akna liikuv osa ja kannab klaasi, ja

- mitmesugused mehhanisimid, mis määravad avamis- ja sulgemisvõimalused ja tagavad aknaraami kindla paigutuse aknalengi külge.

Pöörd-kaldavatavad aknad on ainulaadsed tänu spetsiaalsetele kallutatavatele ja pööratavatele liitmikele.

Kui keerad pöörd-kaldavatava akna käepidet, muutub selle pöörlemine hammasratta abil lineaarseks liikumiseks. Põhimõtteliselt on võimalik kolm erinevat asendit:

  1. lukustusasend,

  2. kaldasend &

  3. pöördasend.

Lukustusasendis lükad lukustuspoldid lukustusplaatidesse, keerates käepideme allapoole.

Kaldasend on realiseeritud sel viisil: Pöörates käepideme ülespoole, liiguvad lukustusplaatide poldid tõukevarraste kaudu ja avavad lukustuse käärmehhanismi ja raami juures. Seejärel vajutab lukustuspolt kallutushoidikusse ja aknaraam võib lengist välja kalduda, kuni käärmehhanism piirab selle kallet.

Pöördasendis peab käepide olema horisontaalses keskmises asendis. See lukustab käärsüsteemi, samal ajal kui lukustuspolt ja lukustusliugur on lukustamata. Sellises asendis saab aknalengi avada (lahti keerata) pöördliigutusega sissepoole.

Kuidas avada ja sulgeda pöörd-kaldavatavaid aknaid?

Kui keerad aknakäepideme ülespoole, lukustuvad ülemine tugi ja alumine kallutushoidik, nii et kasutada saab ainult kallutusfunktsiooni.

Kui keerad aknakäepideme horisontaalselt, lükatakse poldid täpselt teistesse furnituuridesse, nii et nüüd saad akent avada ainult külgsuunas.

Kui keerad aknakäepideme allapoole, on aken suletud ja seda ei saa avada.

Märkused kokkupaneku, kasutamise ja hoolduse kohta

Kui soovid ise oma pöörd-kaldavatavaid aknaid paigaldada, loe meie paigaldamise juhendit.

Pöörd-kaldavatavaid aknaid tuleb käsitleda nagu kõiki teisi aknaid. Vastutustundlik käitamine ja hooldus tagab, et saad oma akendest väga kaua rõõmu tunda. Veendu, et sa ei paigalda avanevale aknaraamile mingeid lisakoormusi (nt rulood või kardinad) ja, et sulgeksid akna alati täielikult enne pööramis- ja kallutusfunktsiooni vahetamist.

Veendu, et avaneva raami ja lengi vahele ei koguneks mustust, sest näiteks väikesed kivid võivad lukustusmehhanismi kahjustada.

Soovitame puitaknad aeg-ajalt üle värvida ja kõiki liitmikke regulaarselt määrida. Nii kestab sinu aken kaua. Kui soovid vähem hooldustöid, võid valida ka puitalumiiniumist pöörd-kaldavatavad aknad, mis kaitsevad sinu akent paremini ilmastiku eest ja hoiavad ära värvimisega seotud ajakulu.

Pöörd-kaldavatava akna kohandamine

Klaris saad kujundada oma pöörd-kaldavatavad aknad täpselt oma vajadustele vastavalt. Saad valida käepidemed koos lukuga; valida erinevate klaasitüüpide, näiteks heli isoleeriva klaasi, energia+ klaasi või päikesekaitseklaasi vahel; valida kahe- või kolmekordse klaaspaketi ja määrata värvi. Lihtsalt kasuta meie veebipõhist disainisüsteemi ja kujunda oma pöörd-kaldavatav aken täpselt nii, nagu soovid.

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksab pöörd-kaldavatav aken?

Pöörd-kaldavatava akna hind sõltub paljudest teguritest. Akna suurus, materjali valik ja paljud muud üksikasjad mõjutavad hinda. Seetõttu on võimatu anda üldist hinda. Ava lihtsalt meie disainisüsteem ja kujunda vajalik pöörd-kaldavatav aken ning näed hinda. Oleme üks parimate hindadega tarnijaid turul, pakkudes kvaliteetseid tooteid. Kuidas me seda suudame? Sinu tellimus läheb otse meie koostöö partneri tehasesse. Seal valmistatakse sinu aken mõõtude järgi ja toimetatakse otse sinu koju. See protsess jätab kõrvale kõik vahemehed, mis säästab nii aega kui ka raha. Kui registreerud meie uudiskirjale, saad esimesena teada meie pakkumistest, nii võid säästa veelgi rohkem raha.

Kuidas võtta õiged mõõtmed oma uue pöörd-kaldavaneva akna tellimiseks?

See on kõvasti lihtsam, kui paljud arvavad. Vaja on vaid pliiatsit, paberitükki ja mõõdulinti. Üksikasjaliku selgituse, kuidas leida õiged mõõdud, leiad mõõtmisjuhendist.

Kuidas paigaldada uus pöörd-kaldavatavaken?

Ühelt poolt võid palgata professionaalid, kes seda sinu eest teevad. Teisest küljest säästad palju raha ja tõenäoliselt ka ooteaega, kui teed seda ise. See nõuab küll natuke oskusi, kuid see ei ole liialt keeruline. Loe paigaldamise kohta siit.

CS team
Oleme siin, et aidata sind

Uute akende ja uste ostmine võib tunduda nagu keeruline protsess, oleme siin, et muuta see lihtsaks. Kui sul juhtub olema küsimusi,siis palun võta meiega ühendust.

Võta meiega ühendustBlue Phone Icon