5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Külgelemendiga uksed

Külgelemendiga uks ei too mitte ainult lisa valgust ja -ruumi sinu esikusse, vaid annab sellele ka ainulaadselt luksusliku puudutuse. Klarilt saad külgelementidega kvaliteetsed esi- või tagauksed, mis on valmistatud meie enda tehases taskukohaste hindadega. Märkus: kõik uksed tarnitakse täiskomplektina koos raami ja lengiga.

✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

Külgelemendid võimaldavad sul kasutada oma loovust, et luua oma kodule ainulaadne sissepääs. Meie külgelementide valik sobib hästi nii neile kellele meeldib ise nokitseda oma projektide kallal, kui ka klientidele kes otsivad juba valmis toodet. Saadaval kümnes erinevas stiilis, meie kaasaegsed külgelementidega uksed jäävad silma Skandinaavia elegantsiga.

Oleme kindlad, et leiad midagi, mis sulle meeldib. Olgu selleks siis, et kasutada parimal viisil valgust, luua minimalistlik sissepääs või leida tasakaal privaatsuse ja esteetika vahel. Wow-faktori loomine pole olnud kunagi nii lihtne.

Vali täiuslik külgelemendiga uks oma kodule

Ehkki meie kaasaegsed külgelemendiga välisuksed loovad stiilist sõltumata suurepärase ja ilusa sissepääsu sinu kodule. Siiski on oluline, et valid toote mis on sinu jaoks kõige sobivam. Meie lai valik kaasaegseid külgelementidega välisuksi on lihtsasti kohandatavad, oleme siin, et aidata sul teha parim otsus. 

Võluvad ja rafineeritud, kõik meie kaasaegsed külgelemendiga välisuksed sobivad suurepäraselt sinu kodu sissepääsu esteetika rõhutamiseks, soovitame kujundada need täpselt oma soovide järgi. Värvid mängivad külgelemendiga uste juures samuti otsustavat rolli.

Ehkki külgelemendiga uksed peavad olema esteetiliselt ilusad, ära unusta ka nende funktsionaalset külge. Me kõik tahame ju toodet, mis oleks stiilne kui ka praktiline. Meie kaasaegsed välisuksed on loodud just selle eesmärgi saavutamiseks. Vastupidavast FSC-sertifikaadiga oksavabast männipuidust valmistatud külgelemendiga välisuksed on loodud taluma igapäevast koormust ja kaitsma sind ka kõige karmimate ilmastikuolude eest. Soovid , et sinu uks oleks veelgi vastupidavam? Lisa sellele kaitsev alumiiniumkate. Alumiiniumist välispind toimib tõhusa barjäärina puidust sisemuse ja väliskeskkonna vahel, muutes sinu külgelemendiga välisukse äärmiselt kulumiskindlaks. Kui soovid oma ukse soojapidavust märkimisväärselt parandada, vali meie kolmekordse klaaspaketiga Premium Energi+ külgelement. Kolme klaasi vahel on kaks õhukihti, mis pakuvad täiendavat isolatsiooni. Kolmekordse klaaspaketiga külgelemendi valimine võib kaitsta ka müra eest, eriti kui elad tiheda liiklusega tänaval. Kõigi nende lisade abil hoiab sinu kaasaegne külgelemendiga välisuks sind garanteeritult kaitstuna.

Soovitame soojalt meie kaasaegseid külgelemendiga välisuksi, eriti soovid lisada oma kodule Skandinaavia disaini maitsekust. Kuna oleme loonud valiku erinevaid variante külgelemendiga ustest, ei pea sa muretsema kujunduse osas - suurepärane neile, kes soovivad oma kodu renoveerimisprojekti kiiresti ja kaunilt valmis saada!