5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Alumiiniumkattega akende eelised! image

Alumiiniumkattega akende eelised!

Sisukord

Arrow icon related to the table of content

Miks on alumiinium hea valik sinu akende ja uste jaoks?

Alumiiniumi kasutatakse laialdaselt kõikjal; alates auto osadest, pottidest ja pannidest, spordivahenditest jne. Alumiiniumprofiilid on loodud sellise kujuga, mis sobivad ideaalselt meie traditsiooniliste Skandinaavia tüüpi puitakendega. Need kaitsevad puitu ja pikendavad akende ja uste kasutusiga, vähendades samal ajal ka hooldusvajadust.

Kas UV-kiirgus mõjutab minu aknaid?

JAH! Alumiiniumprofiilid kaitsevad puitu päikese kahjulike UV-kiirte eest, pikendades seeläbi oluliselt akende eluiga. 

Kas alumiiniumkattega aknad ja uksed vajavad hooldust? 

Jah! Vaatamata täiendavale kaitsele ja minimaalsele hooldusele tuleb Alucladi liikuvaid mehhanisme ja hingesid igal aastal puhastada ja õlitada, nii kestavad need veelgi kauem.

Mis siis, kui mul on vaja aknaklaas välja vahetada?

Kui peaksid aknaklaasi vahetama, saab alumiiniumprofiilid eemaldada ja hiljem uuesti paigaldada. Kui üks alumiiniumprofiilidest saab kahjustada, saab selle välja vahetada. Alumiiniumprofiilid on pulbervärvitud, et tagada täiendav vastupidavus ja ilmastikukaitse. Kui pind muutub ilmastiku mõjul tuhmiks, saab pulbervärvitud alumiiniumprofiilid üle poleerida.

Miks tasub alumiiniumkattega akende eest maksta lisa?

Eespool nimetatud lisahüved tähendavad, et sa ei pea oma aknaid iga 3-10 aasta tagant värvima. Kui kavatsed oma majas pikalt elada ja soovid vähem vaeva näha hooldusega seotult, vali alumiiniumkattega aknad.

Kuidas alumiiniumkattega aknad välja näevad?

Alumiiniumkattega aken näeb väliselt välja nagu iga teine aken. Ajatud ja ilusad, saad neid nautida ka 20, 30 või 40 aasta pärast, ilma, et peaksid mõtlema välja vahetamise peale.

Vaata aknaid  Vaata uksi

Allpool on toodud näide meie alumiiniumkatte ja petteliistudega akendest ja uksest Cambridge'i lähedal asuvas suvilas. 

British cottage with windows and a new front door