5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Välisuksed

Uute uste hinna leidmiseks sisesta vajalikud mõõtmed. Kõik klaasid on saadaval kahekordse või kolmekordse klaasiga - vaata valikut allpool. Telli juba täna.

Akende ja uste tellimine veebis on lihtne
1

Mõõda üle oma vanad aknad ja uksed:

Loe meie mõõtmisjuhendit

 
2

Leia oma uued aknad ja uksed

 
3

Võta saadetis vastu ja paigalda tooted:

Loe meie paigaldamisjuhendit

 

Uksed

Uuenda oma kodu ilusate skandinaavia välisustega

Esiuks on iga maja ja hoone vajalik osa. Selle kaudu võtad külastajaid vastu ja tihti määrab välisuks ka esmamulje kodust. Peale selle annab esiuks kodule ka lisa päikesevalgust ja värsket õhku. Seega esiuksed mängivad olulist rolli kodu esteetilises kui ka praktilises kujunduses. Esiuste materjal, värv ja stiil on kõik olulised faktorid mille abil võib muuta kinnisvara terviklikuks ja potentsiaalselt väärtuslikumaks! Mõistame Klaris, kui olulised on need detailid, ja seepärast pakume teile suurepärast valikut esiuksi. Ükskõik, kas soovid oma kodu välimust lihtsalt uuendada või leida hoopis täiusliku ukse lisaturvalisuse tagamiseks, leiad garanteeritult midagi mis just sulle meeldib.

Jäta kustumatu mulje puidust välisustega

Välisuks on esimene asi, mida külalised näevad maja külastades, ja just seepärast peaksid valima välisukse hoolikalt. Kõiki meie välisuksi saab kohandada vastavalt eelistustele. Olenemata sellest, kas sul on ajaloost läbi imbunud ajastutruu kodu või minimalistlik moodne korter, Klarist leiad välisukse, mis sobitub suurepäraselt iga koduga. Meie veebipõhise tellimissüsteemi võimas disainilahendus võimaldab väga lihtsalt kohandada oma välisukse värvi, materjali ja liiste vastavalt maja olemusele. Neid visuaalseid elemente kohandades sobitub sinu uhiuus välisuks hõlpsasti ruumi välimuse ja tunnetusega.

Välisuksed mõjutavad nii kodu esteetilist külge kui ka funktsionaalseid aspekte. Klaaspaneelidega stiilid on mõeldud selleks, et tuua valgust tuppa - ideaalne neile, kes armastavad heledat, looduslikult valgustatud ruumi. Välisukse põhifunktsioon on hoida kodu turvalisena, mistõttu on meie välisuksed varustatud PAS24 ukselukkudega ja silindrilukkudega. Neil on ka ainulaadsed vargusvastased lukustus- ja löökplaadid. Nende turvaelementidega ei pea murdvaraste pärast muretsema iga kord, kui kodust lahkud.

Kvaliteetsed välisuksed aitavad veelgi kaunimaks muuta su kodu. Andes kodule parema väljanägemise, ei tee see igapäevast elamist mitte ainult meeldivamaks, vaid tulevikus tõstab kinnisvara väärtust ka potentsiaalsete ostjate silmis. Välisukse uuendamine on kindlasti investeering, mis tasub end ära.

Puituksed aitavad nautida välisruume maksimaalselt

Kui sul on vedanud ja omad privaatset aeda, miks mitte viia see järgmisele tasemele, võttes kasutusele kaunid kahetiivaga terrassiuksed ja seega sidudes siseruumid sujuvalt loodusega? Nii nagu meie esiuksevalik, on ka meie terrassiuksed lummavad, jäädes samas ka funktsionaalseteks. Need annavad igale kodule klassikalise ja elegantse välimuse. Kui sa ei ole rahul oma väikese toaga, võivad need kaunid välisuksed olla parimaks lahenduseks. Uste värv võib tekitada väga erinevaid õhkkondi. Kui klassikaline valge annab kodule 16. sajandi rafineeritust, siis tumedama värvi valides annavad prantsuse uksed kohe ka tööstuslikuma ilme ja tunde.

Head uksed suurendavad kahtlemata ka kinnisvara funktsionaalsust. Lisaks sellele, et need võimaldavad hõlpsasti pääseda aeda või tagahoovi, täidavad meie uksed su kodu loodusliku valguse ja värske õhuga ka siis kui mööblit ringi liigutada. Nende kahe- või kolmekordsed klaasid ning isoleeritud puitraamid kaitsevad eluruumi külma ja karmi ilma eest. Kardad varaste pärast kes võivad sissemurda tagaaia poolt? Nii nagu meie välisuksevalik, on ka meie terrasiuksed varustatud vastupidavate lukkudega, mis tagavad parima turvalisuse. Tellides uksed meilt, võid magama minnes unustada igasugused mured varaste osas.

Meie kvaliteetsed puidust välisuksed

Kuigi välisuksi saab valmistada erinevatest materjalidest, usume traditsioonide kogemusse ja usaldusväärsusse. Klaris oleme pühendunud sellele, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga puidust välisuksi. Puit on vastu pidanud aja katsumusele põhjusega: see on vastupidav, isoleerivalt tõhus, kergesti kohandatav ja taskukohane. Meie välisuksed on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, mis pärineb FSC-sertifikaadiga metsadest. Kuna raam on valmistatud 100% sisemisest puidukihist, on meie välisuksed vastupidavamad kui tavalised puituksed. Meie järjepidev kvaliteet selgitab, miks meie puidust välisuksed on nii paljude poolt armastatud.

Kui sul on plaanis investeerida oma uutesse puitustesse veidi rohkem, siis soovitame alumiiniumkattega valikut. Kombinatsioon mõlemast materjalist - puidu hingavus ning alumiiniumi vastupidavus toetavad üksteist, ja on selle tõttu suurepärased koos. Alumiinium väliskate kaitseb sisemist puitraami igapäevase kulumise eest ning annab välisuksele veelgi pikema eluea tänu sellele.

Kõrge kvaliteediline männipuit on suurepärane materjal meie välisuste jaoks, olles elegantne ja ajatu. Ilus kodu väärib maitsekaid detaile, Klari armastusega tehtud välisuksed sobivad selleks perfektselt.