5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Privaatsus ja andmekaitse

Klariga suhtlemine

Kui esitad oma e-posti aadressi, nime või muud teavet meie veebisaidil - taotled hinnapakkumist, tellid tooteid, teenuseid või suhtled Klariga muul viisil - kehtivad alljärgnevad tingimused.

 • Tavapärane suhtlus
  Klar kasutab sinu e-posti aadressi ja/või telefoninumbrit, et hoida ühendust tellimuse või teenuse tellimise ajal.

 • Klari uudiskiri
  Klari uudiskirja tellimisel registreerid oma andmed meie süsteemi. Küsime põhiteavet koos segmenteerimise ja eelistatud kontaktmeetoditega. Saad igal ajal muuta oma eelistusi või tellimusest täielikult loobuda meie uudiskirjades oleva lingi kaudu.

  Andmepoliitika

Nõustud, et Klar Home OÜ (edaspidi "Klar") käsitleb sinu esitatud isikuandmeid vastavalt käesolevale andmepoliitikale ja kooskõlas kehtivate andmekaitsealaste õigusaktidega.

Kui sul ei ole võimalik nõustuda sellega, ei saa Klar sinuga ühendust võtta elektroonilise kommunikatsiooni kaudu. See võib mõjutada meie teenuseid ja toodete tarnimist.

Kõik muudatused meie andmepoliitikas avalikustatakse siin.

 • Milliseid isikuandmeid Klar salvestab?

Klar kogub ja salvestab sinu andmeid, kui:

- annad teavet registreerumisel ja muudad uudiskirja saamise eelistusi.

- teed tellimuse meie veebilehel

- küsid meie veebilehel hinnapakkumist

- täidad meie veebilehel teenindusvormi

- osaled mõnel meie kampaaniaga seotud konkursil

 • Kuidas me sinu andmeid kasutame?

Me võime kasutada sinu andmeid selleks, et:

- registreerida ja hallata sinu profiili

- võtta sinuga ühendust seoses tellimuste või teenuse taotlustega

- anda sulle teavet toodete, tarnete, projektide, kliendiküsitluste, konkursside või meie teenuste muudatuste kohta.

 • Kes pääseb sinu andmetele ligi?

Me jagame sinu andmeid;

- äripartneritega, et registreerida ja säilitada sinu profiili ning aidata meil tarnida tooteid ja teenuseid. Sinu andmeid jagatakse konfidentsiaalselt ja meie äripartneritel ei ole lubatud kasutada sinu andmeid muudel eesmärkidel.

 • Kus sinu andmeid säilitatakse?

Isikuandmeid säilitatakse Suurbritannias, Iirimaal, Eestis ja USAs asuvates serverites. Mõningaid andmeid haldab kolmas osapool, kes säilitab andmeid Klari nimel vastavalt käesolevale poliitikale ja kehtivatele andmekaitse-eeskirjadele. Me säilitame sinu andmeid ainult eespool nimetatud eesmärkidel.

 • Kuidas me andmeid kaitseme?

Vastavalt andmekaitse-eeskirjadele oleme võtnud vajalikud tehnilised ja korralduslikud turvameetmed, et vältida sinu andmete ebaseaduslikku või juhuslikku kustutamist, väärkasutamist või kahjustamist. Me säilitame andmeid enda või äripartnerite serverites.

 • Juurdepääs teabele

Kui soovid paremini aru saada millised andmed meil sinu kohta on, koopiat nendest andmetest või lasta oma andmed eemaldada, võtta palun meiega ühendust. Samuti on võimalik eemaldada või parandada valed andmed.

Küpsised

Me kasutame küpsiseid, mis näitavad milliseid meie veebilehe elemente on kasutatud. Küpsis on väike andmefail, mis saadetakse meie veebiserverist sinu brauserilie - kui nõustud tingimustega, siis seejärel salvestatakse see sinu arvutisse.

Küpsiseid kasutatakse selleks, et parandada meie veebisaidi kasutuskogemust, hinnata kasutajate aktiivsust ja kasutusmustreid, salvestada teavet eelistuste kohta, parandada otsinguid ja tuvastada sind järgmise külastuse korral.

Või seadistada oma brauseri nii, et see automaatselt keeldub küpsistest. Kui otsustad küpsistega mitte nõustuda, võib tekkida probleeme veebilehe teatud osade kasutamisega. Meie veebileht kontrollib küpsiste olemasolu iga kord, kui külastad seda - välja arvatud juhul, kui sa ei soovi küpsistega nõustuda.

Rohkem infot

Kui sul on küsimusi või kommentaare meie privaatsus- ja andmepoliitika kohta või selle kohta, kuidas me sinu andmeid kasutame, oled teretulnud meiega ühendust võtma.

 

Muuda oma kodu mõnusamaks paigaks

Uuenda oma kodu energiatõhusate uste ja akendega. Neid on võimalik kujundada täpselt oma vajadustele vastavalt.

Aken image
Alates 
118 €
 59 €50%
Leia oma Aken
Uks image
Alates 
910 €
 500 €45%
Leia oma Uks