5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Puhkepaik Stockholmi hektilisest elust.

Alexandra Bring

Külasta Alexandrat ja tema pere nende idüllilises puhkekodus keset Rootsi loodust.

Vaata videot (1:58 min)

Alexandra Bringi idülliline suvekodu: puhkepaik Stockholmi hektilisest elust.

Tere tulemast Alexandra Bringi suvemajja, kus igapäevaelu muutub Stockholmi hektilisusest rahulikuks looduse ja vaikuse oaasiks. Siin, 120 km kaugusel linnast, on Alexandra ja tema pere loonud kodu, kus lapsed saavad vabalt joosta ringi ja loodus on nende mänguväljakuks.

Maailmas, kus kõik liigub kiirelt ja linnaelu on tempokas, on Alexandra Bring valinud teistsuguse tee. Pärast aastaid kestnud otsinguid leidis ta oma perega unistuste kodu, kus rahu ja vaikus pakuvad lihtsamat elustiili. See on koht, kus autod on asendatud jalgratastega ja metsast on saanud laste mänguväljak. See on lugu kolimisest hektilisest linnaelust Rootsi maaelu rahulikku keskkonda.

Suvemaja tõeline muutus peitub detailides. Klari uute akende ja ustega on maja läbinud ümberkujundamise, mis mitte ainult ei paranda funktsionaalsust, vaid täiendab ka maja traditsioonilist stiili. Alexandra Bringi kodu ümberkujundamisel on näha kvaliteetseid tooteid ja skandinaavia disaini.

Alexandra on renoveerinud oma puhkemaja 9 aknaga ja 4 uksega, need on mõlemalt poolt valged ja neil on dekoratiivliistud. Allpool näed erinevaid tüüpe ja seda, kuidas need täiendavad traditsioonilist Rootsi villat.

Suur aken pakub täiendavat hubasust

Peamajas on palju võimalusi, et nautida kauneid vaateid ning maksimeerida loomuliku valguse hulka. Et vaadetest maksimaalselt kasu saada, on Alexandra valinud dekoratiivliistudega akna, mis on suunatud basseini, aia ja metsa poole, nii et pere saab nautida parimaid vaateid, kui nad oma puhkekodus aega veedavad.

Kaheraamiga uks tagab otsese ligipääsu loodusele

Samas majaosas, kus asub suur dekoratiivliistudega aken, on Alexandra valinud kaheraamiga ukse, ning paigutanud mitteavatava akna mõlemale poole ust. Selle eesmärk on võimaldada parimat vaadet ja rohkem valgust.

Uks annab eelkõige pere noorimatele pereliikmetele otsese juurdepääsu terrassile ja suurele muruplatsile, mis ühendab kinnistut metsaga. *"Me paneme oma väikese lapse tavaliselt vankrisse ja alati on teised uksed, millest lapsed saavad läbi minna, et nad teda üles ei ärataks," ütleb Alexandra.


Play video icon

Külasta Alexandra suveparadiisi

Vaata videot ja avasta, kuidas Alexandra ja tema pere elavad harmoonilist ja vaba elu maal ning kuidas nad on loonud oma unistuste puhkepaiga Klari akende ja ustega.

Igapäevane elu täis fantaasiat ja mängu

Alexandra Bringi ja tema pere jaoks ei ole suvemaja ümberkujundamisel olnud ainult välimuse muutmine tähtis, vaid ka koha loomine kus perekond saab õitseda. "Me saame lihtsalt ukse avada ja lasta lastel vabalt ringi joosta. Neil on siin väga lõbus!" ütleb Alexandra.

Lastel on vaba tsoon, kus nende kujutlusvõime saab areneda ja kus iga päev on täis mängu ja seiklusi. See on lugu sellest, kuidas taasavastada rõõmu lihtsatest asjadest ja lasta loodusel ellu rõõmu tuua.

Kas tunned end inspireerituna?

Meie veebilehelt leiad täpselt need aknad ja uksed, mis sobivad sinu koju. Alusta oma renoveerimisprojekti mõõtmisega, loe siit, kuidas mõõta.