5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Kahe raamiga välisuksed

Meil on suur valik kvaliteetsetest materjalidest valmistatud kahe raamiga välisuksi, mis on kergesti kohandatavad vastavalt soovidele. Kahe raamiga välisuksed on silmapaistvad, vali materjaliks puitalumiinium, mis suurendab veelgi nende vastupidavust ja isolatsiooni tõhusust. Telli oma uus uks veebist ja lase see otse koju toimetada. Märkus: kõik uksed tarnitakse täiskomplektina koos raami ja lengiga.

✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

1. Planeeri ja mõõda
  1. Planeeri ja mõõda

Kavandage meie juhendeid kas renoveerimise või uute majade jaoks

Vaadake meie juhendeid

2. Disaini & tellimine
  1. Disaini & tellimine

Kasuta meie konfiguraatorit, et kohandada oma toodet

3. Paigalda
  1. Paigalda

Tehke ise meie juhendi abil või saage abi

Juhend paigalduseks

Lase rohkelt valgust oma koju välisuksega millel on kaks raami

Kahe raamiga välisukse suur eelis on see, et see muudab kodu avaramaks ja annab kodu sissepääsule eksklusiivse välimuse. Uue välisukse abil saad suhteliselt väikese vaevaga anda oma kodule täiesti uue ilme, mis jätab su kodule ilusa ja kutsuva mulje.

Samal ajal on suuremal uksel puhtalt praktiline funktsioon, mis hõlbustab mööbli, lapsevankri või ostukottide tuppa kandmist.

Lisaks uuele välimusele, annavad Klari välisuksed ka täiendavat turvalisust. Meie uksed on vastupidavad, osaliselt tänu hoolikalt valitud eesti männile, nagu ka klaas, mis on kõrgeima kvaliteediga, sest seda toodab tuntud prantsuse tootja Saint-Gobain.

Miks valida kahe raamiga välisuks?

Igaühel on enne õige ukse valimist erinevad kaalutlused, sest parima valiku tegemisel mängivad paljud asjad rolli. Kui valid tugeva välisukse, võid kindel olla, et see jääb püsima aastateks. Tänu 10-aastasele garantiile võid arvestada, et uks töötab ka tulevikus, hoolimata ilmastikutingimustest.

Samuti võid öösel rahulikult magada, teades, et meie kahe raamiga välisuste lukud pärinevad Rootsi firmalt Assa Abloy, millele kuulub muu hulgas Taani firma Ruko. Lisaks sellele teeme koostööd nelja juhtiva Taani fiktsiooni ja käepideme tootjaga - Habo, IPA, PN ja Mila -, mis koos tagavad võrratu tugevuse ja muudavad kahe raamiga välisukse eriti vastupidavaks.

CS team
Oleme siin, et aidata sind

Uute akende ja uste ostmine võib tunduda nagu keeruline protsess, oleme siin, et muuta see lihtsaks. Kui sul juhtub olema küsimusi,siis palun võta meiega ühendust.

Võta meiega ühendustBlue Phone Icon