5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Pöörd-kaldavatavad kahe raamiga terrassiuksed

Tutvustame Klari kahe raamiga terrassiuksi - suured klaasuksed ühendavad ideaalselt välis- ja siseruumid. Need uksed toimivad kahel viisil: need võivad olla küljelt liigendatavad ja avaneda sissepoole või ukse võib kergemaks tuulutamiseks lihtsalt sissepoole kallutada. Topeltustega saad nautida veelgi rohkem loomulikku valgust ja suurepäraseid vaateid. Märkus: Soovitame mitte kombineerida sisse- ja väljapoole avanevaid uksi.

✓ Sissepoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

Kahe raamiga terrassiuksed Klarilt - ideaalne lahendus sise- ja välisruumide ühendamiseks. Need uksed toimivad kahel viisil: neid saab küljelt liigendada ja avada sissepoole, nagu tavalisi terrassiuksi, või kallutada sissepoole, nagu pöörd-kaldavatavaid aknaid.

Klassikaliste lahenduste loomulik areng on nende funktsionaalsuse täiustamine. Meie kahe raamiga pöörd-kaldavatavad terrassiuksed on suurepäraseks näiteks. Need uksed on kaks korda laiemad kui ühe raamiga uksed, mistõttu on need uksed ideaalne valik kaasaegsetesse kodudesse kus avarus on tähtis.

Pöörd-kaldavatav tehnoloogia on kaasaegses arhitektuuris üha enam levinud ja meie uksed ei ole siinkohal erandiks. Need võimaldavad suurt klaaspinda, avades ruumi rohkele valgusele. Arhitektid valivad sageli sarnased aknad sise- ja välisruumide ühendamiseks.

Pöörd-kaldavamise funktsioon

Pöörd-kaldavatav uks koosneb kolmest peamisest osast: raam, ukseleht ja mehhanismid, mis reguleerivad avamist ja sulgemist.

Meie uksed on varustatud kallutus- ja pöördekinnitustega, mis võimaldavad hõlpsat ühe käega kasutamist. Need liitmikud võivad aktiveerida mitu asendit, sealhulgas pööramis-, kallutus- ja lukustusasendid. Ukse sulgemiseks ja lukustamiseks saab käepideme keerata allapoole või ukse hõlpsaks tuulutamiseks kallutada seda ülespoole. Need furnituurid sobivad kõikide aknamaterjalidega.

Pöörd-kaldavatava terrassiukse erivarustus võimaldab kolme asendit:

  • Sulgemise positsioon

  • Kald-positsioon

  • Pöörd-positsioon

Neid asendeid kontrollitakse käepideme pööramisega, hammasrataste liikuma panemisega ja soovitud asendi valimisega. Vali Klari kahe raamiga pöörd-kaldavatavad terrassiuksed, et ühendada oma sise- ja välisruumid funktsionaalselt, turvaliselt ja visuaalselt meeldivalt üheks.

Kujunda uks, mis sobib sinu kodu stiiliga

Igaühel peaks olema võimalik luua uks, mis sobib tema kodu stiiliga. Seepärast pakume erinevaid kujundusvariante, et su kodu oleks täiuslik. Olenemata sellest, kas eelistad traditsioonilist välimust paljude väiksemate klaasidega või kaasaegset stiili suuremate klaasidega, valik on sinu teha.

Naudi oma uut kahe raamiga ust

Meie kohandatavad pöörd-kaldavatavad kahe raamiga uksed pakuvad mitmeid disainivõimalusi ja tehnilisi spetsifikatsioone. Meie puitalumiinium uksed on ekstra vastupidavad ja pakuvad suurt kaitset ilmastikumõjude eest. Optimaalse isolatsiooni ja säästlikuse tagamiseks võid valida meie energiatõhusad kolmekordsed klaasid, mis aitavad küttearvete pealt raha kokku hoida. Lisaks sellele saad Klari pöörd-kaldavatavate uste abil nautida oma õue ilu aastaringselt.