5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Külgelemendid

Lisades oma esi- või terrassiuksele külgelemendi, kingid oma kodule ainulaadselt ilusa sissepääsu. Pakume taskukohaseid külgelemente millele võimalik lisada kuni kolm klaasi või paneeli, peiteliistudega või ilma. Vali ukse värv ning materjal, valikus on puidust või alumiiniumiga kombineeritud võimalused. Klarist leiad hõlpsasti oma uksele sobiva külgelemendi. Kiire tarne otse Klari tehasest.

Soovid oma koju rohkem loomulikku valgust, kuid sul ei ole piisavalt ruumi prantsuse-pärase välisukse jaoks? Külgmelemendid võivad olla parimaks lahenduseks. Need vertikaalsed klaaspaneelid paigutatakse välisukse küljeäärele ja on valmistatud selleks, et lasta rohkem päikesevalgust sisse. Külgelemendid on ka sisekujunduses ilusaks dekoratsiooniks. Need sobivad suurepäraselt sissepääsu tähtsuse rõhutamiseks ja välisukse esiletõstmiseks.

Külgelemendid on tavaliselt kitsad ja ristkülikukujulised, kuid neid on võimalik sellegi poolest kujundada vastavalt oma maitsele. Oleme loonud mitmeid erinevaid variante, muutes lihtsalt klaaspaneelide pikkust ja petteliistude arvu. Kõik Klari külgelemendid võivad täiendada erinevaid uksekujundusi, mis võimaldab sul oma unistuste välisukse kujundamisel olla väga loominguline. Meie külgelemendid sobivad ideaalselt skandinaaviast inspireeritud välisustega. Kui otsid oma vanale uksele asendust, siis miks mitte osta uus uks külgelemendiga, et anda kodule moodne skandinaaviapärane välimus? Kui vajad inspiratsiooni siis vaata meie külgelementidega uste valikut. Oleme loonud sulle kümme elegantset välisukse ja külgelemendi kombinatsiooni, mis loodetavasti aitavad hoida sinu aega kokku otsustamisel.

Parim asi külgelementide tellimisel Klarilt on see, et saad kõike hõlpsasti kohandada, kasutades meie kohandatud veebipõhist tellimissüsteemi. Kuidas iganes sinu unistuste kodu sissepääs välja näeb, saad selle Klari juures teoks teha!

Ideaalne külgelement sinu kodu jaoks

Lisaks sellele, millist välimust ja tunnet soovid oma sissepääsule luua, ära unusta külgelemendi valimisel ka oma praktilisi vajadusi. Mõtle, kus su kodu asub ja mille poole välisuks on suunatud. Kuigi külgelemendid võivad teie sissepääsule rohkem valgust tuua, võivad need ka võimaldada möödakäijatel teie majja sisse piiluda. Seega, kui su maja asub esimesel korrusel ja sissepääs on suunatud tiheda liiklusega tänavale, soovitame väiksematest klaaspaneelidest koosnevaid külgelemente. Kui soovid siiski suurte klaaspaneelide visuaalset efekti ja palju loodusliku valgust võid alternatiivina kaaluda lihtsaid lahendusi, näiteks nagu vinüül aknakilet ja matt spreid klaasi jaoks.

Elades tiheda liiklusega tänaval, saad kasutada kõiki eeliseid linna mugavustest ja melust, kuid see tähendab ka suuremat mürataset. Klari kolmekordsed klaasid (Premium Energi+) võivad pakkuda sulle kodus vajalikku rahu ja vaikust. Meie kolmekordse tugeva karastatud klaasiga külgelemendid suudavad tõhusalt blokeerida enamus fassadi poolt tuleva müra. Ja tänu kahele isoleeritud õhukihile klaaside vahel, võid olla kindel, et need külgelemendid on ka ülimalt tõhusad soojapidavuse seisukohast. Kui sissepääs on hästi isoleeritud, ei pea sa enam muretsema tüütu külma tuule pärast, mis muidu läbi tungib!

Pilkupüüdvad külgelemendiga välisukse ideed.

Kuigi meie suurepärane valik külgelemendiga uksi on mõeldud koduomanikele, kes on oma kodu renoveerimisel huvitatud tõhususest, oleme välja pakkunud mõned ideed, et inspireerida ka neid, kes tahavad loovamalt läheneda oma kodu renoveerimisprojektile. 

Puidust välisuks koos sobivate topelt külgelementidega.

Kui soovid, et sinu elamu näeks välja kallim, siis soovitame just seda kombinatsiooni. Välisukse kõrval olevad topelt külgelemendid muudavad su kodu sissepääsu suuremaks ja võimsamaks. See suurendab veelgi puidust välisukse sära. Jällegi soovitame stiile, mis jagavad klaaspaneelid väiksemateks sektsioonideks.

Üleni musta värvi

Me mõistame, kui populaarne on industriaalne välimus modernsete kodude seas, ja seetõttu oleme välja pakkunud külgelemendi idee, mis sulandub sujuvalt mis tahes tööstusliku kodukujundusega. Vali disainisüsteemis värv "Must", nii välisukse kui ka külgelementide jaoks saavutamaks ühtset välimust.

Kui soovid suuremat privaatsust

Kas sulle meeldib visuaalne efekt, mida klaas võib tekitada, kuid ei taha, et uudishimulikud möödujad sisse piiluks? Vali väiksemate ruutudega külgelement, mis kaunistab su kodu sissepääsu ning laseb siiski ka veidike päikesevalgust sisse, muutes esiku valgusküllasemaks.

Muuda oma prantsuse uksed veelgi uhkemaks

Kui sul on piisavalt ruumi ilusate prantsuse uste jaoks, siis miks mitte astuda sammuke kaugemale lisades nende kõrvale ka topelt külgelemendid? Külgelemendid muudavad prantsuse uksed veelgi suuremaks, võimendades luksuslikku õhkkonda. Kasuta meie kõige suuremaid klaaspindasid, et maksimeerida loomuliku valgust ja luua laitmatu ühendus sise- ja välisruumi vahel.

Loovate koduomanike jaoks on külgelemendid ühed parimad detailid, millega mängida renoveerimisel. Saad olla võimalikult loominguline, sobitades erinevaid kombinatsioone külgelementide ja välisuste vahel. Kui soovid anda oma kodu sissepääsule täiesti uue ilme, annab meie külgelementide valik sulle lõputuid võimalusi.