5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Hotell keset Rootsi loodust

Rallarhustruns

Avasta, kuidas hotelliomanik Martin on Klari toodete abil muutnud funktsionaalsust ja välimust.

Vaata videot (1:17 minutit)

Õdus hotell Rootsis: värskenduskuur uute akende ja ustega

Rallarhustruns hotell asub keset Lõuna-Rootsi kaunist loodust, lühikese teekonna kaugusel Hässleholmi linnast. Puude, matkaradade ja väikeste jõgede ümbruses asuv hotell on ideaalne koht rahuks ja lõõgastumiseks. Tule koos meiega hotelli külastama!

Rallarhustruns'i omanik Martin soovib, et hotellist saaks sihtkoht loodushuvilistele inimestele üle kogu maailma. Et suurendada hotelli mugavust ja turvalisust, on Martin otsustanud renoveerida hotelli toad kokku 20 akna ja 10 uksega Klarilt.

Altavatavad aknad tagavad hea ventilatsiooni

Martin otsustas vannitubades kasutada altavatavaid aknaid. Need on funktsionaalsed ja pakuvad suurepäraseid ventilatsioonivõimalusi. Kui lisada aknale peidetud ventilatsiooniava, on sul võimalus tuulutada tuba ilma akent avamata.

Peahoones, kus asuvad vastuvõturuum ja restoran, on Martin valinud kahe raamiga ukse. See annab külalistele lihtsa juurdepääsu hotelli välisalale ja on suurepärane võimalus ühendada siseruumid loodusega. Suvel on suureks eeliseks, et mõlemad uksed saab avada.

Peamaja teisel poolel asuvatesse kahte hoonesse on Martin valinud klassikalised välisuksed, mis on suurepäraseks lahenduseks paljude erinevate kodude jaoks, sest need on vastupidavad ja neil on käepidemed nii sees kui väljas.


Play video icon

Külasta Rallarhustruns'i hotelli

Vaata videot, et saada rohkem teada Rallarhustrunsist ja sellest, kuidas Martin soovib luua loodushuvilistele puhkekoha (1:17 min). Klari aknad ja uksed on andnud Martini sõnul kohale hoopis uue ilme.

Rallarhustruns'i kohta

Rallarhustruns asub Lõuna-Rootsis ja pakub hubast majutust hiljuti valminud tubades. Lisateavet hotelli kohta ja sellest, milliseid elamusi nad pakuvad, saad lugeda nende veebilehelt.

Kas leidsid inspiratsiooni?

Meie veebilehelt leiad täpselt need aknad ja uksed, mida vajad oma projekti jaoks. Alusta oma renoveerimisprojektiga: loe siit, kuidas leida akende ja uste mõõtmed.