5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Välisuks

Muuda oma kodu meeldejäävaks Klari välisuksega. Meie välisuksed tulevad kuni 12-aastase garantiiga, vastavalt materjalile - need on saadaval puidust või alumiiniumkattega. Kõik uksed tarnitakse täiskomplektina koos raami ja lengiga.

✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

Välisuksed on ehk ühed kodu kõige olulisemad elemendid. Pakume välisuksi, sealhulgas ka terrassiuksi. Ilus välisuks miski mida märkad kohe. Mitmel moel võib ilus uks kodu üldist ilmet kõvasti paremaks muuta. Kuid välisuks ei saa ainult ilus välja näha, vaid peab olema ka kvaliteetne ja praktiline. Oleme oma materjalide valikul neid aspekte hoolikalt arvesse võtnud. 

Kaasaegsed välisuksed peavad olema vastupidavad ja turvalised. Kuid nad peavad ka ilusad välja nägema ja seetõttu oleme otsustanud kasutada oma välisuste valmistamiseks ainult aeglaselt kasvanud kvaliteetset FSC-mändi millel ei ole oksakohti. Männipuit on tugev, paindlik ja soodne, sobides ideaalselt vastupidava välisukse tootmiseks. 

Meil on suur valik uksi, mille seast valida, sealhulgas ka terrassiuksed. Kõik meie uksed on loodud olema äärmiselt vastupidavad.

Oled mõtlemas ka uute akende ostmisele? Vaata meie valikus olevaid kahekordseid aknaid siit.

Mis materjalidest soovid, et su välisuks tehtud oleks?

Usume, et sul on võimalus kohandada oma välisuks nii, et see sobiks ideaalselt sinu koju. Meie disainisüsteemis saad valida erinevate materjalide, sealhulgas puidu ja alumiiniumkattega materjalide vahel. Lisaks sellele valmistatakse välisuksed eritellimusel - sul tuleb vaid leida õiged mõõdud, kanda need Klari süsteemi ja seejärel juba läheb sinu uks meie tehases tootmisele.

Kui vajad abi, võid võtta ühendust meie klienditoega kes rõõmuga toetavad sind ostuprotsessis.

Kuigi meie välisuksed on hea hinnaga ja samas ka kergesti kohandatavad, on nende kvaliteet midagi, mida pead päriselt oma silmaga nägema. Meie jaoks on ainult parim piisavalt hea, seetõttu teeme koostööd ainult osavaimate Euroopa puuseppadega oma toodete loomisel.

Kõik meie tooted on Taanis disainitud ja möeldud Eesti turule. Meie akende ja uste veebipood sai just alguse Taani turul. Oma ostuga saad kaasa kuni 12-aastase garantii - juhul kui sinu akende või ustega peaks midagi juhtuma, on abi lähedal.

Eritellimusel tehtud euroopa stiilis uks

Hea disain on meie klientidele väga südamelähedane, mistõttu on meie jaoks eriti oluline pakkuda võimalust kohandada oma välisust täpselt sinu maitse järgi. Inspireerituna Euroopa kaasaegsest disainist, pakume Klaris tooteid kus praktilisus ja esteetika on võrdselt olulised.

Olenemata sellest, millist tüüpi välisuksi oled otsimas, meie valikus leidub alati midagi meelepärast. Näiteks pakume ka kahekordsete klaasidega välisuksi mis toovad rohkem valgust sinu koju.

Mõlemad stiilid, nii akendega kui ka ilma, omavad suurepärast välimust. Kumb on meelepärasem valik, see on juba sinu enda otsustada.

Ostes oma toote Klarist, võid mõlemal juhul kindel olla, et saad alati turvalise ja vastupidava välisukse. Esteetilisest vaatepunktist on meie välisuksed tugevalt inspireeritud kaasaegsest Euroopa disainist kus austust ka traditsioonide vastu. Puidutöötlemise seisukohalt on Klari välisuksed peene käsitööna valminud tooted. Need on loodud kestma - päevast päeva, aastast aastasse.

Kui see kõlab hästi sinu jaoks, siis naudi meie kergesti kasutavat veebipoodi ostlemisel. Teeme kindlaks, et meie pakutav hind on parim ja välisukse kvaliteet on tipptasemel. 

Milline välisuks on sinu kodu jaoks õige?

Võid valida ükskõik millise välisukse, kuid hea on meeles pidada, et oleme spetsialiseerunud just Põhja-Euroopa karmi kliimat taluvate välisuste valmistamisele. 

Välisuksed on tavaliselt teistsuguse disainiga kui terrassiuksed. Ja kuigi välisukse valikul võivad olla olulisemad turvalisus ja välimus, peab sinu terrassiuks ehk olema kergema väljanägemisega. 

Ükskõik, millise variandi valid, saad eelistatud välisukse tüübi kujundada ja kohandada vastavalt oma maitsele. 

Oma kodu ukse mõõtude järgi tellides leiad, et sellel on palju positiivseid külgi. Ilmselge punkt on muidugi see, et välisuks sobib täpselt sinu koju, kuid kas teadsid, et pakume välisuksi ka laias valikus eri omadustega? Saad valida millist käepidet vajad ja näiteks kui palju petteliiste tuleb klaasi peale panna.

Inimestel on väga erinevad vajadused ja hindame seda Klaris kõrgelt, seetõttu leiad meilt peaaegu alati sobiva valiku või mõõtmed mis sobivad su kodule. 

Sina otsustad oma välisukse mõõtmed

Meie välisukse standardmõõtmed on umbes 90 sentimeetrit lai ja 2 meetrit kõrge. Suurim pakutav üksikuks on 230 sentimeetri kõrgune ja 110 sentimeetri laiune.

Seega peaks teoreetiliselt mahtuma läbi iga külaline. Kui muidugi just külaline ei ole Guinnessi maailmarekordi mõõtudes.

Klari tee sinu lemmik uste ja -akende tarnijaks saamiseni

Klar asutati aastal 2015, ja sellest ajast saadik oleme näinud kõvasti vaeva, et tuua sinuni parimad tooted. Hakkasime alguses pakkuma välisuksi ja kahekordse klaaspaketiga aknaid Taani turule, arvestades karmi kliima nõudeid. Taanlased võivad olla üsna skeptilised uute ettevõtete suhtes, kuid meid võeti vastu lahtiste kätega. Kvaliteetsed tooted taskukohase hinnaga - kombinatsioon, mis meeldib ilmselt kõigile. 

Klarilt ostad ukse mida on lihtsalt rõõm ka niisama vaadata. Oleme väga uhked oma käsitöö üle ja välisuksed on meie pakutavate toodete kroonijuveeliks. 

Maailma juhtivad materjalitarnijad

Klari koostöö partneriteks on oma ala parimad. Võtame näiteks Saint-Gobaini, mis on üks vanimaid ja parimaid klaasitootjaid maailmas, ning see partnerlus võimaldab meil pakkuda laia klaasitüüpide valikut. Kuigi Klar on alles 7 aastat vana, on ettevõte rajatud 100-aastasele kogemusele ja asjatundlikkusele. Oleme äärmiselt õnnelikud nii andeka meeskonna üle.

Turvaelementide osas on meil partnerlus ASSA ABLOYga, varem tuntud kui RUKO. ASSA ABLOY toodab tugevaid lukkusid, mis kuuluvad maailma parimate hulka.