Lisbeth viis oma unistused ellu uue keraamika töötoaga image

Lisbeth viis oma unistused ellu uue keraamika töötoaga

Sisukord

Arrow icon related to the table of content

Lisbeth on tegelenud keraamikaga 7 aastat ja on viimased aastad unistanud oma töökojast. See unistus on nüüdseks täitunud ja Lisbeth jagab allpool oma kogemusi.

Võib-olla unistad sinagi enda töökojast, kus saad oma hobiga loominguliselt tegeleda? Leia siit inspiratsiooni ja ole oma unistuse saavutamisele sammu võrra lähemal.

French doors open up to nature in your home

Hoone, kus Lisbethi keraamikatöökoda asub, oli varem päevi näinud garaaž. Selleks, et luua oma unistuste töökoda, muutis ta garaaži kaasaegseks ja valgusküllaseks ruumiks.

Uued aknad ja uksed aitavad ruumi avaramaks muuta, Lisbeth on seda omal käel kogenud:

"Kõige rohkem meeldib mulle akende juures see, et nad on nii suured. Nii palju valgust tuleb sisse."

Lisbeth

Lisbeth on valinud mitteavatavad aknad ja külgelementidega Prantsuse uksed, mis on saadaval Taani turul. Prantsuse uksi saab avada 180 kraadi, mis koos akendega loob avatud keskkonna, kuhu langeb palju loomulikku valgust.  

Lisbeth elab maal ja on ümbritsetud loodusest, kus on põllud, lehmad ja metsad. Loodus on tema jaoks suur inspiratsiooniallikas ja talle meeldib, et ta saab uksed avada ja olla sellega lihtsalt ühenduses.

"See on nii mõnus kui kuumal suvepäeval on võimalik avada mõlemad uksed. See on looduse veelgi lähemale toonud minu jaoks."

Lisbeth
A double door opened into the ceramics workspace

Lisbethi jaoks ei ole oluline mitte ainult ukse ja akna funktsionaalsus, vaid ka selle disain. Uks sobib maja praeguse stiiliga, millel on petteliistudega aknad. See on klassikaline valik maal asuva maja jaoks. 

Kas soovid oma koduunistusi täita? Võib-olla soovid oma hobide jaoks töökoda või soovid lihtsalt olla loodusele lähemal?

Ükskõik, millised on sinu unistused, me saame sind aidata uute uste ja akendega, mis võivad luua avatuma ja helgema keskkonna sinu kodust - nii nagu Lisbethi puhul.