5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Tee nagu Mogens: paigalda ise oma aknad ja uksed image

Tee nagu Mogens: paigalda ise oma aknad ja uksed

Sisukord

Arrow icon related to the table of content

Kas oled valmis oma aknad ja uksed välja vahetama? Äkki oled kuldsete kätega tüüp ja oled juba kaalunud seda ise teha? Pole probleemi! Mogens ja Klar saavad sind aidata kõiges, mida vajad - alates akende ja uste ostmisest, kuni mõõtmise ja paigaldamiseni välja.

Mogens on üks meie kuldsete kätega kliente, kes hiljuti uuendas oma suvilat 8 uue aknaga. Mogens on kõik aknad ise paigaldanud ja on kogenud, kui lihtne see võib olla: "Neid on lihtne paigaldada, ei mingeid raskusi. See on lihtne. Nad ei ole liiga suured, nii et üks inimene saab neid kergesti ringi vedada"

Mogens alustas oma teekonda Klariga, kui ta soovis leida võimalikult kergelt hooldatavaid aknaid, kuid mis oleksid puidust. Ta valis männipuu + alumiiniumkatte kombinatsiooni, kuna vajas aknaid mida oleks kerge hooldada, oleksid vastupidavad, kõrge isolatsioonivõimega ja samas ka ilusa puit välimusega seestpoolt vaadatuna. 

Mogens valis Klari pärast seda, kui ta oli võrrelnud nelja erineva ettevõtte pakkumisi ning teinud eeltööd nende toodete kvaliteedi osas: "Ainus asi, mis silma paistis, oli see, et Klar oli odavam," selgitab Mogens, "Minu kogemus Klariga pärast akende paigaldamist on olnud väga positiivne. Kõik toimis täpselt nii, nagu peab!"

Nüüd on sinu kord, kas oled valmis raha kokku hoidma ja paigaldama oma aknad ise? Kui jah, siis nüüd on sul puudu vaid aknad - hoolitseme selle eest, et leiaksid täpselt need mida otsid.  

Vaata meie akende valikut  Vaata meie uste valikut

Mogens on oma Klari akende osas kirglik

Kuidas ise oma aknaid ja uksi paigaldada

Kui otsustad oma maja renoveerida aknaid ning uksi vahetades, pead olema eriti põhjalik, et tagada kindel tulemus. Kui sa ei ole seda varem teinud, võib see olla suurepärane viis õppida DIY-projektist. Kui Mogens saab sellega hakkama, siis saad ka sina!

Oleme loonud sinu jaoks juhendi. Need juhised tasub enne projekti alustamist läbi vaadata. Järgi juhendit võimalikult täpselt ja põhjalikult - siis läheb kõik sujuvalt!   

Ära unusta tagada piisav isolatsioon: Selleks, et hoida soojust sees ning, et sinu aknad ja uksed suudaksid tulla toime karmi ilmaga väljas, on oluline, et soojustaksid need korralikult.

Võta meiega ühendust, kui sul on küsimusi akende ja uste paigaldamise kohta. Oleme saadaval telefoni ja e-posti teel ning saame sind õigele teele suunata vajadusel. Võta meiega ühendust siin ja meie klienditugi vastab nii kiiresti kui võimalik.