5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

DIY koos Kimiga: Mis on oluline vanemate majade renoveerimisel? image

DIY koos Kimiga: Mis on oluline vanemate majade renoveerimisel?

Sisukord

Arrow icon related to the table of content

"See on nagu Mercedese ukse sulgemine Skoda ukse asemel." Nii kirjeldab Kim Vindahl Klari uste kvaliteeti. Kim, kes on ettevõtja ja maaomanik, investeeris kaks aastat tagasi vanasse farmi, mida ta koos oma ehitajatega praegu üürikorteriteks renoveerib.

Klari aknad

Üks suurimaid väljakutseid vanas meiereis oli kõigi akende väljavahetamine: "Nüüd näeb see välja nagu siia kuuluv hoone, selle väikelinna suurim ja kõige ilusamate akendega," ütleb Kim. Ta selgitab, kuidas akende vahetamine on tõstnud hoone hoopis teisele tasemele, seda tasub meeles pidada vanemate majade renoveerimisel. Selline lihtne asi nagu akende uuendamine võib muuta väga palju.

Kimi all töötavad ehitajad on väga olnud rahul, et nad on saanud kasutada tooteid mida on kerge paigaldada. Kimil endal on oma kogemuste kohta samuti ainult head öelda: "Ma olen ülirahul, et ostsin aknad Klarilt. Minu arvates toimivad nende teenindus ja tooted suurepäraselt." See on viies kord, kui Kim on ostnud aknad ja uksed Klarilt, oleme tänulikud, et ta on tooteid ka teistele soovitanud.

Kimi ilus hoone

Kui soovid oma maja värskendada või kui juba töötad suurema renoveerimisprojekti kallal, nagu Kim, siis on uksed ja aknad hea koht, kust alustada. Akende vahetamine ei anna vanale majale mitte ainult moodsama välimuse, vaid uuendamine parandab ka sinu üldist kodu kliimat. Igas aknakategoorias on mitmeid võimalusi ja lisavariante, juhul kui soovid oma aknaid veelgi rohkem enda silma järgi kohandada. 

Soovitame valida männipuidu + alumiiniumi kombinatsiooni, 3-kordse klaasi ja sisseehitatud tuulutusava.

Vaata meie akna valikut  Vaata meie uste valikut

Kas oled DIY-tüüpi nagu Kim või otsid inspiratsiooni tulevase projekti jaoks? Ükskõik, kes sa ka ei oleks, siit leiad innustust ja juhiseid, kuidas ise uksi ja aknaid paigaldada. Jagame oma blogis näpunäiteid kuidas aknaid valida, mida erinevad mõisted tähendavad, klientide kogemusi ja üldist kasuliku infot kodu jaoks.