5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Lene inspireerib: Too valgust ja kontrasti oma ellu uute akende ja ustega image

Lene inspireerib: Too valgust ja kontrasti oma ellu uute akende ja ustega

Sisukord

Arrow icon related to the table of content

Lene on pärit Taani linnast nimega Ølstykke ning on uuendanud oma kuuri valge akna ja välisuksega Klarilt. See toob kuuri sisse palju valgust ja annab välimusele silmapaistva kontrasti. Kas sul on samuti tume kuur, garaaž, autovarjualune, töökoda või midagi muud, mis vajaks uuendamist? Loodetavasti leiad Lene projektist inspiratsiooni.

Lene ilus uks ja aken on Klarilt

Uste ja akende vahetamine tundub pisike tegu aga tegelikult muudab see nii palju. Lenel on nüüd oma unistuste kuur ja sama on ka sul võimalik saavutada oma projektiga! Kõik algas sellest, et Lene soovis uste ja akendega kuuri kus oleks palju ruumi: "Uus uks ja aken annavad nii palju juurde. Ilma nendeta oleks igav, ja see on tõesti tore, et uks ja aken on valged ja minu kuur on must, nii et see jääb kergelt silma," selgitab Lene.

Ja see ei ole ainult Lene, kes imetleb seda, kuidas uus aken ja prantsuse uks muudavad kuuri nii palju erilisemaks: "Paljud inimesed arvavad, et see näeb väga kena välja ja teevad komplimente aknale, uksele ja mu kuurile üldisemalt," ütleb Lene. "Tänu laiale uksele tuleb kuuri palju valgust sisse ning suuremaid asju on lihtne edasi-tagasi liigutada."

Kas on aeg teha oma unistused teoks? Lisaks ilusale kontrastile mis valgete Klari toodete ja musta värvi kuuri vahel tekib, annavad uued aknad ja uksed rohkem päikesevalgust ning tagavad hea ventilatsiooni ja mõnusa sisekeskkonna.

Lene avab valget prantsuse ust

Funktsionaalsed uksed ja aknad

Lene on valinud oma ukseks Kura tüüpi klaasist ukse, mis on tark valik privaatsuse tagamiseks.

Sama funktsionaalsus kehtib ka akna kohta, mis mitte ainult ei lase päikesevalgust sisse, vaid annab ka võimaluse kuuri kergelt tuulutada. Lene on lisanud oma aknale sisseehitatud õhutusava, mis tagab ventilatsiooni, ilma et peaks akent avama.

Lene jagab oma positiivset kogemust Klariga: "Kui ma leidsin Klari ja tegin oma tellimuse veebist, läks see väga hästi. Kaupade tellimine oli lihtne. Kindlasti pöördun uuesti Klari poole, kui vajan uusi aknaid ja uksi."

Klar aitas Lenel täita oma unistused, loodame aidata ka sind!

Osta oma uued aknad siit  Osta oma uued uksed siit