5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

10 asja, mida tuleb akende ostmisel teada image

10 asja, mida tuleb akende ostmisel teada

Sisukord

Arrow icon related to the table of content

Valmistu ette uute akende ostmiseks - siin on 10 asja, mida peaksid enne ostu sooritamist arvesse võtma.

1. Selgita välja mida sul tarvis on

Kõigepealt peaksid kaaluma, millised on sinu nõudmised uutele akendele - energiatõhusus, helisummutus, disainivõimalused, funktsioonid ja palju muud. Kas sa vahetad aknad samasuguste vastu või püüad parandada oma kodu esteetilisust või energiatõhusust? Kui vajad selles osas nõu, oleme alati valmis aitama.

2. Milline aknatüüp sobib sinu koju?

Mogens on oma Klari akende osas kirglik

Akende vahetamisel on sageli mõistlik valida sarnane stiil nagu majal algselt oli. Kui sinu aknad on varem välja vahetatud, ei pruugi need enam olla algses stiilis. Uuri veidi ja vaata, kas soovid taastada algset stiili. Teisest küljest on tänapäeval palju võimalusi, kuidas lisada oma isikupärane hõng ja luua kodu, millest oled alati unistanud - ilma, et akende energiatõhusus või kvaliteet kannataks.

3. Kas sul on vaja energiatõhusaid aknaid?

Võib-olla oled akendest rääkides kuulnud u-väärtustest. U-väärtus näitab akna soojusläbivuse võimet - mida väiksem väärtus, seda parem. Klari aknad on varustatud Saint Gobaini klaasidega, mille u-väärtus on tavaliselt 1,1 W/m2K kahekordse klaasi puhul ja 0,6 W/m2K kolmekordse klaasi puhul. Madal u-väärtus võib avaldada suurt mõju sinu küttearvele.

4. Kas saad ostuga kaasa garantii?

Uute akende ostmisel on oluline, et te kindlustad oma kodu tuleviku arvestades. Meie akende ja uste ostmisel saad 12-aastase garantii alumiiniumkattega toodetele ning 7-aastase garantii puidust toodetele.

5. Mõtle funktsionaalsusele

Lihtne on unustada mugavuse ja elukvaliteedi - sinu aknad peaksid olema hea väljanägemisega ja hõlpsasti kasutatavad, pakkudes samal ajal häid elutingimusi ja palju valgust. Paljudel Klari akendel saad funktsioone kohandada vastavalt oma isiklikele vajadustele. 

6. Ventilatsiooni võimalused

Sageli jääb aknaid ostes tähelepanuta nii lihtne, kuid tähtis asi, nagu ventilatsioon. Klari kõik aknad on esiteks tehtud kvaliteetsest männipuidust mis hingab, on väga kasutajasõbralikud ja soovi korral on saadaval tuulutusavadega. Tänu nendele on äärmiselt kerge õhutada tervet kodu ilma aknaid lahti tegemata.

Tuulutusava alt avaneval aknal

7. Kvaliteet

Klari koostöö partnerid

Oluline on meeles pidada, et aken ei koosne ainult FSC-sertifikaadiga puidust, alumiiniumist ja klaasist. See hõlmab ka hingesid, tihendeid, lukke, käepidemeid, värvi, tuulutusavasid jne. Klaris töötame koos parimate DVV poolt heakskiidetud tarnijatega, nagu IPA, Assa Abloy ja AkzoNobel, mis tagab kvaliteetse lõpptoote.

8. Ajaline raamistik

Millal vajad aknaid? Ja millal saab uued aknad sinu majja paigaldada? Sõltumata sellest, kas paigaldad aknad ise või lased seda teha ehitajal, püüame sinu aknad ja uksed tarnida 6 nädala jooksul alates tellimusest. See tähendab, et saad oma projektiga edasi minna lühema aja jooksul.

9. Hind

Soovime anda sulle võimalikult palju raha eest. Seetõttu oleme teinud protsessi võimalikult lihtsaks - jättes välja kõik kallid vahendajad. Tellimus läheb otse meie enda tehases tootmisse ja sinu uued aknad ja uksed toimetatakse otse meie tehasest sinu ukseni. 

10. Millal ja kus?

Saad tellida aknad ja uksed otse ise meie veebilehelt või paluda oma ehitajal seda sinu eest teha.

Meie akende hinnad     Meie uste hinnad

Tänu ekspertteadmiste, kvaliteetsete toodete ja tellimuste usaldusväärse kättetoimetamise kombinatsioonile, loodame sulle pakkuda parimat akna ostu elamust Klaris.