Mida peaksid silmas pidama enne ostu sooritamist, selle ajal ja pärast seda? Siin on kõik, mida peaksid teadma! image

Mida peaksid silmas pidama enne ostu sooritamist, selle ajal ja pärast seda? Siin on kõik, mida peaksid teadma!

Sisukord

Arrow icon related to the table of content

Me mõistame. Uste ja akende ostmine võib olla alguses segadust tekitav. Enne ostu sooritamist, selle ajal ja pärast seda tuleb arvestada paljude asjadega.

Kuid meie Klaris tahame akende ja uste ostmise lihtsaks teha! Usume, et uste ja akende ostmine veebist peaks alati olema võimalikult lihtne ja taskukohane

Tahame sind aidata selles blogipostituses kõigega, mis tuleb enne ostu, selle ajal ja pärast ostu. Oleme juhendi ära jaotanud, et leiaksid kasuliku info võimalikult kiirelt, sõltuvalt sellest, kus protsessi osas sa parasjagu oled.

Samal ajal on sul kogu blogipostituse ulatuses juurdepääs kasulikele linkidele, nii et saad hõlpsasti leida lisateavet asjakohase teema kohta. 

ENNE KUI OSTAD

Oled oma valikute kaalumise keskel ja sul võib-olla on juba kindel ettekujutus sellest, millist tüüpi aknaid või uksi vajad. Otsuse tegemisel tuleb siiski arvestada mitmete asjaoludega, näiteks materjalidega, mõõtmetega, avanemise suunaga ja muuga. Selle rubriigi alt saad ka abi mõõtmise ja tellimise kohta.

Millist tüüpi aknad ja uksed peaksin valima?

See otsus on esimene samm kodu ümberkujundamise teel. Kui sul on vaja uusi aknaid ja uksi, on oluline valida sobiv variant. Sinu akende valik võib olla mis tahes, alates traditsioonilises stiilis petteliistudega akendest kuni moodsamate mitteavatavate akendeni.

See, millist tüüpi uksed ja aknad valid, sõltub muidugi sinu enda maitsest, aga ka sinu kodu stiilist, mida võib iseloomustada modernne või traditsiooniline välimus. Siin näed kõiki meie akende ja uste variante.

Mis materjali peaksin valima?

Saad valida oma uued aknad ja uksed männipuidust või alumiiniumkattega, mida nimetatakse ka Alucladiks. Soovitame valida puit + alumiinium kombinatsiooni, sest see on peaaegu hooldusvaba. Tavaline puitaken vajab värskendamist teatud aja tagant, et tagada selle vastupidavus kliima osas. Aluclad võimaldab sul saada põhjamaises stiilis puitaknad ja -uksed, mille väline alumiiniumkiht kaitseb neid karmi ilma eest. 

Lisateavet puidu/alumiiniumi eeliste kohta leiate siit

Samuti saad valida kahe- või kolmekordse klaasi vahel. Mõlemad valikud on suurepärased valikud, kuid kolmekordne klaaspakett pakub suuremat energiatõhusust sinu kodu jaoks.

Võrdle mõlemat valikut siin. 

Meie disainisüsteemis leiad palju erinevaid võimalusi, et kohandada oma uued aknad ja uksed täpselt oma vajadustele vastavalt. Disainisüsteemi kasutades saad lugeda, mida erinevad võimalused detailsemalt tähendavad.

Mis on mõõtmisel oluline ja kuidas seda teha? 

Midagi, mida vajad kohe alguses, on mõõdud uute akende ja uste jaoks. Õiged mõõdud aitavad õiget hinda määrata tellimisel. Mõõtmine on lihtne ülesanne ja oleme kindlad, et suudad seda ise teha! Kindluse mõttes saad abi siit.

Pane tähele, et kõik mõõtmed sisaldavad LAIUST x KÕRGUST.

Kuidas tellida ja mida peaksid silmas pidama? 

Nüüd peaksid olema valmis oma uusi tooteid tellima ja see on üsna lihtne! Leia soovitud akna- või uksetüüp, sisesta vajalikud mõõtmed, vali erinevate võimaluste hulgast ja lisa oma uus toode ostukorvi. 

Kui kõik elemendid on ostukorvis valmis, saad jätkata tarnimise ja maksmisega. 

Tasumine:

Kui esitad tellimuse ja sooritad makse internetis, võetakse kogusumma sinu kontolt automaatselt maha. Kui sul on küsimusi seoses maksmisega, võid lugeda selle kohta lähemalt siit.

Kahepoolega uksed toovad looduse sulle lähemale

OSTU TEHES

Kui oled oma tooted tellinud, pead vaid ootama, et need kohale toimetataks. Tellimisel antakse sulle hinnanguline tarnenädal ja me teeme endast parima, et sinu tellimus võimalikult kiiresti kohale toimetada. 

Ära telli paigaldajat enne, kui oled elemendid füüsiliselt kätte saanud.

Seni kuni sinu tarne on teel, saad end ette valmistada oma toodete paigaldamiseks- seda võid kas ise teha või siis paluda tisleri abi. Oluline on, et sa EI telliks paigaldajat enne, kui oled oma tooted füüsiliselt kätte saanud. Võid siiski otsida juba sobiva tisleri välja oma piirkonnas.

Põhjus, miks sa ei tohiks tellida paigaldajat kindlaks kuupäevaks, on see, et sinu tarne võib hilineda. See on sinu enda huvides, sest vastutad paigaldaja tasumise eest ka siis, kui aknad või uksed jäävad hilinemise tõttu tarnimata.  

Oleme kokku pannud põhjaliku juhendi, kuidas ise aknaid ja uksi paigaldada.

Kontrolli, kas standardtarne on sulle sobiv ja teavita meid kui on vaja alternatiivset tarnet.

Teine asi, mida saad vahepeal teha, on kontrollida, kas sinu aadress vajab alternatiivset kohaletoimetamist - või kas saad oma kaubad kätte tavalise kohaletoimetamisega. 

  • Tarned toimuvad standardselt kinnistu äärekivini, mis eeldab, et sinu aadress vastaks teatavatele tingimustele, et veoauto pääseks sinu kodule ligi.

  • Alternatiivne tarne on spetsiaalne tarne teistsuguse transpordiliigiga. Näiteks kraana- või väikeautoga, mis võimaldavad ligi pääseda keerulistesse kohtadesse.

MÄRKUS: On oluline, et teavitaksid meid kirjalikult alternatiivsest tarnest vähemalt 1 nädal enne eeldatavat tarnenädalat. Loe selle kohta rohkem siit.

PÄRAST OSTUPROTSESSI

Põnev moment on käes, su aknad/uksed on lõpuks kohale jõudnud. On mõned asjad, mida tasub meeles pidada kui oled oma tarne kätte saanud. 

Kontrolli oma saadetist enne ja pärast kauba lahti pakkimist.

Kui oled oma saadetise kätte saanud, on oluline, et ootaksid selle lahti pakkimisega. Vaata tooted läbi, eelistatavalt siis, kui autojuht on veel kohal, ja kontrolli "nähtavaid kahjustusi", st kahjustusi, mida on võimalik näha enne lahti pakkimist. Kui leiad nähtavaid kahjustusi, siis palun märgi kõik need saatelehele. Juht palub selle sul allkirjastada, seejärel võta meiega ühendust 24 tunni jooksul.  

Kui kahjustused on nähtavad, pildista kogu kaubaalust ja kahjustusi. 

Nüüd saad kauba lahti pakkida ja kontrollida "nähtamatuid kahjustusi", st kahjustusi, mida on võimalik näha alles pärast lahti pakkimist. Varjatud kahjustuste korral on sul 7 päeva aega meiega ühendust võtta.  

On oluline, et võtaksid meiega ühendust võimalikult kiiresti, et tõestada, et kahju on tekkinud transpordist.

Lisateavet kaebuste käsitlemise kohta saad lugeda siit.

Nüüd võid tellida paigaldaja!

Pärast seda, kui oled oma tarnet kontrollinud ja kahjustusi ei pole leidnud, võid tellida paigaldaja, muidugi välja arvatud juhul, kui otsustad seda ise teha. 

Naudi oma kodu ümberkujundamist

Kui sinu elemendid on paigaldatud, on jäänud teha vaid üks asi: naudi oma kodu uut välimust!

Märkad kindlasti erinevust - nii oma kodu välimuses kui ka sisekliimas, mis on paremini isoleeritud. Ja kui oled valinud oma elementide jaoks tuulutusava, on sisekliimat eriti lihtne reguleerida. 

Palun jaga oma ostu meiega Facebookis või Instagramis ning kasuta #klarhome. Ootame seda huviga!

Kui sul on veel küsimusi, millele siin ei ole vastatud, vaata palun meie KKK-d või võta ühendust meie klienditeenindusega, kes aitavad sind rõõmuga.