5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Pöörd-kaldavatavad terrassiuksed

Klari pöörd-kaldavatavad terrassiuksed sobivad ideaalselt sise- ja välisruumide ühendamiseks. Lisaks pakuvad pöörd-kaldavatavad terrassiuksed mitmeid eeliseid tänu oma funktsionaalsusele. Me ei soovita kombineerida tavalisi uksi meie pöörd-kaldavatavate ustega.

✓ Sissepoole avanevad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

1. Planeeri ja mõõda
  1. Planeeri ja mõõda

Kavandage meie juhendeid kas renoveerimise või uute majade jaoks

Vaadake meie juhendeid

2. Disaini & tellimine
  1. Disaini & tellimine

Kasuta meie konfiguraatorit, et kohandada oma toodet

3. Paigalda
  1. Paigalda

Tehke ise meie juhendi abil või saage abi

Juhend paigalduseks

Valgusta oma kodu Klari pöörd-kaldavatavate terrassiustega - need on funktsionaalsed, energiatõhusad ja stiilsed.

Pöörd-kaldavatavad terrassiuksed pakuvad mitmeid eeliseid. Nutika kallutus- ja pööramisfunktsiooniga saab ust avada sissepoole nagu kallutatavat akent. Kallutusasend võimaldab ka pidevat ventilatsiooni, isegi kerge vihma korral, sest kallutusasendi avanemine on käärmehhanismiga piiratud maksimaalselt 10 cm ulatuses, mis teeb sellest turvalise viisi ventileerimiseks ilma kodus olemiseta.

HKuidas pöörd-kaldavatavad aknad töötavad?

Tegelikult ei ole see üldse keeruline. Nagu iga teine uks, koosneb see kolmest peamisest osast:

  1. Leng, mis on osa, mis paigaldatakse seina külge

  2. Liikuv osa, mida nimetatakse ukseraamiks,

  3. ja erinevad mehhanismid, mis reguleerivad ukse avamist ja sulgemist.

Pöörd- ja kaldavatavad terrassiuksed on erilised, sest neil on eriline furnituur. Keerates käepidemet, on sul võimalik valida kolme erineva asendi vahel:

  1. Lukustatud asend,

  2. kallutatav asend,

  3. pööratav asend.

Ukse sulgemine on lihtne! Lihtsalt keera käepide alla ja lukustuspoldid teevad ülejäänud töö ära. Aktiveeri kaldfunktsioon keerates käepide ülespoole, pööramisasendi jaoks keera käepide horisontaalselt. See ongi kõik, nüüd tead, kuidas pöörd-kaldavatavat terrassiust kasutada. See võib olla ideaalne neile peredele, kellel on lemmikloomad, näiteks koerad. Nüüd saad ventileerida kodu ilma, et peaksid ust pärani lahti hoidma.

Kujunda uks, mis sobib sinu kodu stiiliga

Terrassiukse valimine sõltub maja stiilist. Võid valida traditsioonilise stiili, mis koosneb mitmest väiksemast klaasist või modernse stiili, mis koosneb kahest suurest klaasist. Valik sõltub lõppkokkuvõttes sinu isiklikest eelistustest.

Võta oma uuest uksest maksimum välja

Lisaks laiale disainivalikule, on sul võimalus valida ka mitmesuguste tehniliste näitajate vahel. Kaks neist on alumiiniumkate ja kolmekordne klaas. Alumiiniumkattega uksed on valmistatud täispuidust ning on kaetud alumiiniumist kihiga, mis tagab suurepärase vastupidavuse ja kaitse ilmastiku eest. Optimaalse isolatsiooni ja energiatõhususe tagamiseks võid valida meie energiatõhusa kolmekordse klaasi, mis aitab hoida kokku küttearvete pealt.

Too loodus lähemale Klari pöörd-kaldavatavate terrassiustega ja näita oma lastele aeda külastavaid lindusid. Ükski muu asi ei anna sulle ilusamaid värve kui loodus. Osta juba täna ja muuda oma kodu täiuslikuks paigaks.

CS team
Oleme siin, et aidata sind

Uute akende ja uste ostmine võib tunduda nagu keeruline protsess, oleme siin, et muuta see lihtsaks. Kui sul juhtub olema küsimusi,siis palun võta meiega ühendust.

Võta meiega ühendustBlue Phone Icon