5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Mitteavatavad aknad

Kõik aknad valmistatakse meie koostöö partneri tehases vastupidavast FSC-sertifikaadiga männipuidust, või puitalumiiniumist; need on saadaval energiasäästlike kahe- või kolmekordsete klaasidega. Valmistame aknad sinu antud mõõtude järgi ning pakume kiiret tarnet.

✓ Mitteavatavad ✓ Kuni 12-aastane garantii ✓ FSC-sertifitseeritud puit

Oled tüdinenud oma hämarast toast ja soovid seda värskemaks muuta, et meeleolu tõsta? Mitteavatavad aknad on just need, mida vajad. Mitteavatavad aknad ei ole mõeldud mitte tuulutamiseks, vaid selleks, et su kodu täita loodusliku valgusega. Paigaldades pimedasse, süngesse ruumi meie kinnised aknad, täidad ruumi koheselt päikesevalgusega ja muudad selle meeldivaks paigaks. Kui sul on kodus elegantne mitteavatav aken, tähendab see ka seda, et sul on garanteeritud suurepärase vaatega tuba. Suured klaaspaneelid meie mitteavatavatel akendel võimaldavad sul ümbritsevast imeilusast maastikust maksimumi võtta.

Mitteavatavad aknad on tohutult mitmekülgsed: neid saab paigaldada mitte ainult eraldi, vaid ka koos teist tüüpi akende ja ustega. Mitteavatavate akende mitmekülgsus muudab need suurepäraselt sobivaks loomingulistele koduomanikele, kes on valmis alustama oma kodu uuendamise projekte. Kas vajad värskeid mõtteid, kuidas aknaid kombineerida? Meie kombineeritud akende kollektsioon on kohandatud nii, et need tooted pakuksid suurepärast ventilatsiooni, rohkelt loomulikku valgust ja ilusat esteetikat korraga.

Kui soovid lihtsalt oma maja välimust uuendada, siis on mitteavatavad aknad taskukohane võimalus luua oma unistuste kodu. Kokku leiad meilt 18 varianti, nii et olenemata sellest, millist stiili sa otsid, sulandub mõni neist ideaalselt sinu koduga kokku.

Uuenda oma kodu välimust mitteavatavate akendega

Mitteavatavaid aknaid ei saa küll avada, kuid neid kasutatakse sageli kodus valguse ja esteetika parandamiseks. Just seetõttu koosneb meie kinniste akende kollektsioon koguni 18 erinevast stiilist. Kõik 18 varianti on loodud erineva arvu petteliistude ja paneelide segamise ja sobitamise teel, mistõttu on igal neist 18 variandist oma eriline välimus ja tunnetus. Meie lai valik kinniseid aknaid on seega muutnud kodu renoveerimise ülimalt lihtsaks, olenemata sellest, millist meeleolu ja arhitektuurilist stiili soovid oma kodus esindada.

Koduomanikud, kes soovivad ehitada minimalistlikku kodu, leiavad ilmselt, et kõige sobilikum kinnine aken on nende jaoks ühe klaaspaneeliga ja ilma petteliistudeta. Selle kitsas raam, puhtad jooned ja suur klaaspind on atraktiivsed kuna saad nautida oma ruumist avanevat vaadet ilma piiranguteta. Hiiglaslik klaaspaneel ühendab sujuvalt sise- ja välisruumid, tekitades avatuse tunde. Kui soovid minimalistliku ning avarat eluruumi, ei jäta meie ühe klaaspaneeliga kinnised aknad sind külmaks.

Kas oled huvitatud geomeetriliste kujundustega mängimisest? Meie mitme klaasiga kinnised aknad on siin, et täita sinu soov. Petteliistude asemel on neil kinnistel akendel spetsiaalsed raamid, mis hoiavad klaase koos. Samal ajal annavad raamid akentele ka visuaalset vormi. Mitme klaaspaneeliga kinniste akende paigaldamine on suurepärane võimalus tuua oma koju geomeetrilisi kujundeid ja mustreid mis toovad sind sammu võrra lähemale oma naabruskonna kõige maitsekama kodu loomisele!

Kõik armastavad aeg-ajalt nostalgitseda, nii et me ei ole üllatunud, kui suureks on muutunud moodne vintage-trend. Meie ristuvate petteliistudega kinnised aknad on just neile loodud, kes soovivad seda suunda oma koju tuua. Dekoratiivsed petteliistud, mis asetuvad üle klaasplaadi, meenutavad vanaaegseid suvilaaknaid, seda tüüpi akna paigaldamine annab sinu kodule kohe idüllilise ilme. 

Meie energiatõhusad kinnised aknad aitavad hoida sooja

Lisaks päevavalguse maksimeerimisele, on kinniste akende teine oluline funktsioon sooja hoidmine talvekuudel. Soojustus vajadused on erinevad ja seetõttu on meie kinnised aknad saadaval kahe- ja kolmekordse klaaspaketiga. Meie kahekordse klaaspaketiga kinnistel akendel on kaks kihti klaasi mis hoiavad tõhusalt isoleerivat õhukihti üksteise vahel. Selline konstruktsioon takistab soojusekadu ning samal ajal hoiab külma õhu eemal, tekitades hästi isoleeritud siseruumi.

Kas sul on kõrini suurtest küttearvetest mis igal talvel salaja juurde hiilivad? Klaris pakume mugavat lahendust sellele. Meie Premium Energi+ kolmekordse klaasiga kinnistel akendel on kolm kihti klaasi ja kaks õhuseina nende vahel. Lisa õhukiht loob täiendava barjääri siseruumide ja karmi väliskliima vahel, aidates hoida soojust veelgi paremini. Meie kolmekordse klaaspaketiga kinniste akende abil saad lõpuks ometi kütte maha keerata ja säästma hakata!

Meie suur kinniste akende valik on väga hästi kohandatav, nii et saad need disainida vastavalt oma eelistustele. Tänu meie ainulaadsele veebipõhisele tellimissüsteemile on see eriti lihtne. Uuenda oma kodu mitteavatavate akendega juba täna.