5% allahindluskood ootab sind | Liitu meie uudiskirjaga

Komposiituksed vs alumiiniumkattega uksed: Kummad on paremad? image

Komposiituksed vs alumiiniumkattega uksed: Kummad on paremad?

Sisukord

Arrow icon related to the table of content

Ilmselt ei ole vaja selgitada, kui olulised uksed on. Välisuks hoiab su kodu turvalise ja soojana ning annab maja fassaadile ka ära tuntava väljanägemise. Valides endale sobiva toote, toob see sulle rõõmu pikaks ajaks.

Õige ukse leidmine oma koju ei ole lihtne ülesanne, eriti kui turul on nii palju võimalusi! Kõigist pakutavatest variantidest on ilmselt sulle silma jäänud modernsed komposiituksed või ajatud puituksed. Kuid kumb on sinu jaoks parem valik? Meie tänane ülesanne on tutvustada komposiit- ja alumiiniumkattega uste erinevusi ning aidata sul leida sobiv uks sinu kodu jaoks.

Mis on komposiituksed?

Erinevalt puidust ustest on komposiituksed valmistatud materjalide kombinatsioonist. See annab komposiitustele mitmeid kasulikke omadusi, mida ei leidu teistest materjalidest ustel. Üks populaarsemaid komposiituste materjale on klaasist tugevdatud plastik (GRP). See materjal on väga vastupidav ilmastikutingimustele ja muudab ukse äärmiselt vastupidavaks. Seda tüüpi komposiituksel on ka vahtpolüuretaanist valmistatud südamik, mis pakub suurepärast isolatsiooni.

Komposiituksed on saadaval mitmesugustes värvides ja viimistluses. Näiteks saab komposiitukse GRP-välisosa vormida, et jäljendada puidutekstuuri. Komposiituste mitmekülgsus tähendab, et leiad endale meelepärase ukse, olenemata sellest, millist disainistiili otsid!

Komposiituksed on vastupidavad, turvalised, ilmastikukindlad ja vajavad vähest hooldust. Pole ime, et neist on saanud paljude majapidamiste valik!

Komposiituste puudused

Komposiituksed tunduvad pealtnäha ideaalsetena, kuid neil on paratamatult ka mõned puudused. Näiteks üks asi, mis tõenäoliselt heidutab komposiitukse ostmisel - krõbe hind. Komposiituksed on kahtlemata kõrgekvaliteediga ja hea valik aga ole valmis kulutama vähemalt 1000 eurot. Kui soovid, et keegi tuleks kohapeale paigaldama seda, võib see maksta veel paarsada eurot otsa. Komposiituksega kaasnevad eelised tulevad küllaltki kõrge hinnaga.

Komposiituksed on pikaajaline investeering ja nende paigaldamiseks on vaja suurt eelarvet. Nende kõrge hind on peamine põhjus, miks inimesed loobuvad komposiituste ostmisest ja valivad odavama alternatiivi.

Aluclad uksed: parim alternatiiv komposiitustele

Väiksema eelarvega kliendid, ei tohiks pead norgu lasta, sest tegelt on olemas väga hea alternatiiv turul. See, et sa ei saa endale praegu komposiituksi lubada, ei tähenda, et sa ei saa nautida kauakestvaid uksi. Meie Klaris usume traditsioonide ilusse ja usaldusväärsusesse. Seetõttu pakume komposiituste alternatiivina laia valikut alumiiniumkattega uksi - traditsiooniliste puituste kaasaegset tõlgendust. Meie Aluclad-uksed on ilusad ja vastupidavad, täpselt nagu komposiituksed - ainult palju parema hinnaga!

Meie alumiiniumkattega uksed koosnevad puidust sisemusest ja pulbervärvitud alumiiniumist välis kattekihis. Puidust sisemus on valmistatud FSC-sertifikaadiga aeglaselt kasvanud männipuidust, mis on pärit vastutustundlikest Eesti metsadest. Tänu suurele lülipuidu osakaalule on meie alumiiniumkattega uste sisemus erakordselt tugev ja vastupidav igapäevasele kulumisele.

Alumiiniumkattega välispind moodustab barjääri puidust sisemuse ja mis tahes keeruliste keskkonnatingimuste vahel. Lisatud kaitsekiht kaitseb männipuud tõhusalt karmi kliima eest, pikendades ukse eluiga. Pulbriga kaetud viimistlus muudab meie Aluclad-uksed luksuslikuks ja praktiliselt hooldusvabaks!

Ehkki meie alumiiniumkattega uksed täidavad samasuguseid funktsioone nagu komposiituksed, maksavad meie alumiiniumkattega uksed vaid murdosa hinnast: saate meie alumiiniumkattega välisukse kätte juba 850 euroga!

Tänu optimeeritud tootmisprotsessile oleme suutnud hoida selle suurepärased alternatiivi taskukohasena. Meie ainulaadne veebipõhine tellimissüsteem võimaldab saata sul oma tellimused otse meie tehasesse ilma vahendajate kaasamiseta. See hoiab sinu aluclad ukse kulud minimaalsetena.

Vaata kuidas tellida uksi veebist

Meie tootmisüksus asub Poolas, kus meil on hea juurdepääs kvaliteetsele männipuidule. Tooraine lähedus on võimaldanud meil pakkuda oma alumiiniumkattega uksi palju madalama hinnaga kui meie konkurendid.

Viimaks, et aidata sul oma kulutusi veelgi vähendada, oleme teinud oma ukse paigaldamise lihtsamaks kui kunagi varem meie põhjaliku paigaldusjuhendiga. Võta paar tundi aega, et uurida paigaldusjuhendit, ja nii ei pea sa oma uue ukse paigaldamiseks palkama professionaali, vaid saad seda ise teha.

Vaata meie uste paigaldamisjuhendit

Komposiituksed on investeering, mis tasub ära, kui sul on paindlik eelarve. Tänu turvalisusele ja vastupidavusele on nad väärt kõrget hinda. Siiski, kui soovid hoida kulusid madalal, on meie alumiiniumkattega-uksed suurepäraseks alternaatiiviks. Need pakuvad samasuguseid omadusi nagu komposiituksed, kuid nende hind on palju väiksem.

Peale jõudluse ja taskukohasuse on puidus midagi sellist, mida sünteetilised materjalid lihtsalt ei suuda asendada. Selle ilu ja elegantsus selgitavad, miks puituksed on püsinud populaarsed üle 5000 aasta. Kui usud traditsioonidesse, siis meie kaasaegne versioon traditsioonilistest puituksest ei tohiks sind külmaks jätta.

Osta alumiiniumkattega uksed siit